PL / EN
SKY FERREIRA W SESJI DLA MAJOWEGO TEEN VOGUE

SKY FERREIRA W SESJI DLA MAJOWEGO TEEN VOGUE

Amerykańska piosenkarka, aktorka i modelka - Sky Ferreira pojawiła się w sesji Josha Olinsa dla majowego Teen Vogue. Zobaczcie, jak prezentuje się w sześciu różnych odsłonach. 

Sky Ferreirę - amerykańską piosenkarkę, aktorkę i modelkę nazywa się „artystką o stu twarzach”. Podobnie jest z jej muzyką, która zdecydowanie wykracza poza ramy jednego gatunku. Jej debiutancki album „Night Time, My Time” błyskawicznie zdobył uznanie zagranicznej publiczności. Talent młodej wokalistki nie był jedynym kluczem do jej sukcesu, ponieważ Sky zaintrygowała wszystkich także swoją urodą.

 

Nic dziwnego, że na Sky Ferreirę zwróciła uwagę cała modowa branża. Pochodzącą z Los Angeles artystkę niejednokrotnie mieliśmy okazję zobaczyć w sesjach zdjęciowych, prezentowanych na łamach najlepszych magazynów.

 

Przy okazji najnowszej sesji dla majowego wydania Teen Vogue, piosenkarka pojawiła się przed obiektywem Josha Olinsa. W edytorialu, Ferreira zaprezentowała się w sześciu różnych odsłonach – od zadziornej chłopczycy po słodką panienkę. Za wizerunek artystki odpowiedzialni byli stylista Brandon Maxwell, wizażystka Maki Ryoke oraz stylista fryzur – Shon.

 

Zajrzyjcie do galerii i zobaczcie całą sesję!

 

 

Wyświetl ten post na Instagramie

Post udostępniony przez LAMODE.INFO (@lamodeinfo)

video

CHANEL HAUTE COUTURE WIOSNA 2022

tagi: Sky Ferreira | Teen Vogue | Josh Olins | Brandon Maxwell |

podobne artykuły