PL / EN
ANGELINA JOLIE W OBIEKTYWIE HEDIEGO SLIMANE'A DLA CZERWCOWEGO ELLE US

ANGELINA JOLIE W OBIEKTYWIE HEDIEGO SLIMANE'A DLA CZERWCOWEGO ELLE US

Amerykańska aktorka Angelina Jolie pojawiła się w sesji autorstwa Hediego Slimane'a. Zobaczcie zdjęcia, jakie ukazały się w czerwcowym wydaniu Elle US.

Już wkrótce zobaczymy ją w roli złej czarownicy w nowej disneyowskiej produkcji „Maleficient”, która pojawi się na ekranach polskich kin 30 maja. Przy okazji zbliżającej się premiery filmu, w czerwcowym numerze amerykańskiego Elle ukazała się sesja Hediego Slimane’a, której główną bohaterką została Angelina Jolie.

 

Dyrektor kreatywny Saint Laurent znany jest również ze swoich charakterystycznych czarno-białych fotografii, na których najczęściej prezentuje sylwetki artystów z kalifornijskiej i londyńskiej sceny muzycznej. Tym razem, do portfolio Slimane’a dołączyła sesja z jedną z największych gwiazd Hollywood.

 

Jolie pojawiła się w klasycznych stylizacjach z kolekcji Saint Laurent, za które odpowiadał Joe Zee. Sesji towarzyszy wywiad z aktorką, w którym opowiada o swoim najnowszym filmie, rodzinie oraz o przyszłych planach ze swoim partnerem Bradem Pittem.

 

 

video

POKAZ MODY: DYPLOMY ASP

tagi: Angelina Jolie | Elle US | Joe Zee | Hedi Slimane |

podobne artykuły