PL / EN
SKINCODE CELLULAR POWER CONCENTRATE – INTENSYWNA KURACJA ODMŁADZAJĄCA

SKINCODE CELLULAR POWER CONCENTRATE – INTENSYWNA KURACJA ODMŁADZAJĄCA

W walce z widocznymi oznakami starzenia ważna jest “broń”. Sięgnij po skuteczne serum odmładzajace Skincode Cellular Power Concentrate. Zmarszkom mówimy nie!

Skincode to innowacyjna marka kosmetyków, których formuła oparta jest na naturalnych składnikach i najnowszych technologiach. Ich skład opracowany jest we współpracy z najlepszymi, światowymi specjalistami, w tym m.in. z Kliniką Dermatologii Szpitala Uniwersyteckiego w Zurychu.

 

Serum „Skoncentrowana moc” Skincode Cellular Power Concentrate w ampułce stanowi intensywną kurację odmładzającą dla skóry z widocznymi oznakami starzenia narażonej na stres środowiskowy. To płynne serum zawiera najwyższe stężenie kompleksu ACR G2 – 10%, a zatem bardzo intensywnie stymuluje odnowę i metabolizm komórek skóry. Zaawansowana technologicznie formuła kosmetyku daje rezultat wyraźnie zregenerowanej i doskonale wyglądającej skóry. Może stanowić alternatywę dla silnie odżywczego zabiegu w gabinecie kosmetycznym. Produkt przeznaczony jest do każdego rodzaju cery.

 

Sugerowana cena - 285 PLN

video

CHANEL CRUISE 2022/23

tagi: Skincode | Skincode Cellula Power Concentrate | krem na zmarszczki | pielęgnacja twarzy |

podobne artykuły