PL / EN
SIMONE ROCHA PROJEKTUJE DLA J BRAND

SIMONE ROCHA PROJEKTUJE DLA J BRAND

Simone Rocha, jedna z najbardziej utalentowanych młodych projektantek w Wielkiej Brytanii, rozpoczęła współpracę z denimową marką J Brand. Poznajcie szczegóły.

Na londyńskim Tygodniu Mody zadebiutowała kilka sezonów temu i od pory wszystkie spojrzenia dziennikarzy i entuzjastów mody zwróciły się w jej kierunku. Simone Rocha szybko wyszła z cienia swojego znanego ojca Johna i udowodniła, że to przede wszystkim talent był jej podstawowym kluczem do sukcesu w branży.

 

Nic dziwnego, że wschodząca gwiazda brytyjskiej mody coraz częściej angażuje się w ciekawe projekty. To właśnie do nich można zaliczyć współpracę ze znaną marką J Brand, specjalizującą się przede wszystkim w denimowej garderobie. Tym samym, po kapsułowych kolekcjach stworzonych przez Christophera Kane’a i duet Proenza Schouler, nadszedł czas na Simone Rocha.

 

„Simone rozwinęła w bardzo krótkim czasie swoją wyrazistą estetykę” – powiedział Jeff Rudes, prezes J Brand. „Jej dojrzałość i kierunek, jakim podąża, nie ma sobie równych wśród projektantów jej pokolenia. Cieszymy się, że to właśnie Simone tworzy dla nas kapsułową kolekcję” – dodał.

 

„To dla mnie ekscytująca perspektywa, móc pracować przy tym projekcie, wzbogacić swoją wiedzę na temat denimu i zobaczyć, jak to wszystko się rozwija w ciągu najbliższych miesięcy podczas przygotowań do zimowej premiery” – wyznała Simone Rocha.

 

Efekty współpracy młodej projektantki z marką J Brand, zostaną pokazane prasie i kupcom już w lipcu.

 

 

video

GUCCI LINK TO LOVE

tagi: Simone Rocha | J Brand | Simone Rocha dla J Brand |

podobne artykuły