PL / EN
SESJA „THE ARCHIVE OF AN ERA: BALENCIAGA BY NICOLAS GHESQUIÈRE” W SYSTEM MAGAZINE

SESJA „THE ARCHIVE OF AN ERA: BALENCIAGA BY NICOLAS GHESQUIÈRE” W SYSTEM MAGAZINE

Archiwalne projekty Balenciaga autorstwa Nicolasa Ghesquière'a uchwycone w sesji zdjęciowej? W nowym System Magazine prezentują je słynne nazwiska branży. Sprawdźcie!

Na rynku wydawniczym nie często powstają nowe tytuły prasowe jednak, jeśli już wkraczają na to niepewne terytorium to z rozmachem. Pierwszy numer System Magazine w pełni hołduje byłemu projektantowi Balenciagi - Nicolasowi Ghesquièrowi, który pojawił się na jego okładce. Ale to nie wszystko – w środku magazynu znajdziemy sesję „The Archive of an Era: BALENCIAGA by Nicolas Ghesquière”, która uchwyciła najlepsze, archiwalne projekty Balenciagi, które wyszły spod ręki Francuza.

 

W edytorialu prezentują je słynne nazwiska branży mody m.in. Grace Coddington, modelki Sam Rollinson i Liya Kebede oraz Gaia Repossi. Każda z pań na własny sposób zinterpretowała modę Balenciagi, a za całokształt stylizacji odpowiedzialna jest Marie-Amelie Sauve, która przez wiele lat pracowała z projektantem we francuskim domu mody. Była główną stylistką i muzą Ghesquière.

 

Jak oceniacie sesję? My uważamy, że to dobry początek!

 

video

100 LAT CHANEL N°5

tagi: Nicolas Ghesquière | System Magazine | Patrick Demarchelier | Grace Coddington | BALENCIAGA |

podobne artykuły