PL / EN
SELBZ – KAPSUŁOWA KOLEKCJA AKCESORIÓW TODDA SELBY’EGO

SELBZ – KAPSUŁOWA KOLEKCJA AKCESORIÓW TODDA SELBY’EGO

Znany bloger, fotograf oraz celebryta właśnie otworzył swoja firmę - będzie projektował akcesoria w kolaboracji z artystami. Zobaczcie premierową kolekcję.

Todd Selby to słynny fotograf, bloger oraz celebryta, który na swoich fotografiach zazwyczaj przedstawia domy wybitnych muzyków, artystów, projektantów oraz aktorów. Zwieńczeniem każdej wizyty Selby’ego u gwiazd show biznesu są nie tylko przepiękne, kolorowe zdjęcia przedstawiające wnętrza ich posiadłości. Todd słynie również z charakterystycznych jednostronicowych mini wywiadów, przeprowadzanych na kartce formatu A4 i ozdobionych rysunkami wykonanymi przez jego sławnych rozmówców

 

 

Selbz to jego najnowsze „dziecko”. Firma z akcesoriami, która opiera się na koncepcji, że wszystko, co ważne, potrzebuje odpowiedniej oprawy. Dla Todda najcenniejszą rzeczą jest aparat, więc nic dziwnego, że premierowa kolekcja pt. "Photo Selbz" oferuje ekskluzywne akcesoria do fotografii, które zostały wyprodukowane przy współpracy z sześcioma artystami oraz producentami.  Produkty są już dostępne w paryskim butiku Colette oraz online, w japońskim United Arrows, saloniku MAC w San Francisco oraz w Alchemist w Miami.

 

 

Zajrzyjcie do galerii i zobaczcie najnowszą twórczość Selby’ego - kapsułową kolekcję Selbz. Artyści, którzy wzięli udział w danym projekcie to: William Eadon, DEGEN, Building Block, Chris Uphues, Hacienda Montaecristo, Brother Vellies.

 

 

 

video

GUCCI LINK TO LOVE

tagi: Selbz capsule collection accessory | Todd Selby | Todd Selby kolekcja akcesorii | akcesoria do aparatu | designerskie akcesoria do aparatu |

podobne artykuły