PL / EN
SAVAGE X FENTY, CZYLI WSZYSTKO, CO MUSICIE WIEDZIEĆ O BIELIŹNIANEJ KOLEKCJI RIHANNY

SAVAGE X FENTY, CZYLI WSZYSTKO, CO MUSICIE WIEDZIEĆ O BIELIŹNIANEJ KOLEKCJI RIHANNY

Zobaczcie!

SAVAGE X FENTY: NOWA KOLEKCJA RIHANNY

Jeszcze w marcu pojawiło się wiele plotek o tym, że marka Rihanny, Fenty, planuje poszerzyć swoje imperium o linię bielizny. Dziś kampania barbadoskiej gwiazdy muzyki pop, która trwała przez ostatnich kilka tygodni w social mediach, dobiegła końca, a fani RiRi z całego świata mogą kupić rzeczy z wyczekiwanej kolekcji Savage x Fenty.

Ważne dla mnie było to, żeby przesunąć pewne granice i stworzyć linię, w której chcą widzieć się kobiety, komentuje Rihanna. Misją kolekcji jest celebrowanie odwagi i indywidualności oraz poszerzenie znaczenia tego, czym jest dzisiaj piękno. Chcę, aby ludzie wyglądali i czuli się dobrze, a także bawili się wieloma różnymi stylami, dodała.

SAVAGESavage x Fenty: nowa linia bielizny zaprojektowana przez Rihannę

RIHANNA PROJEKTUJE BIELIZNĘ

W linii Savage x Fenty znalazło się 90 elementów bielizny, piżam oraz akcesoriów zamkniętych w czterech kolekcjach kapsułowych: On the Reg, U Cute, Damn oraz Black Widow.

Inkluzywność od zawsze towarzyszyła projektom Rihanny, a kolekcja Savage x Fenty nie będzie inna. Biustonosze dostępne są w rozmiarach od 32A do 44DD, a pozostałe elementy od XS do 3XL. W kampanii zobaczyliśmy Slick Woods oraz modelkę plus-size, Audrey Ritchie.

SAVAGE X FENTY: ROZMIARY I CENY KOLEKCJI 

Ceny poszczególnych elementów kolekcji Savage x Fenty wahają się od 14.50 do 99 dolarów.

 

video

GUCCI LINK TO LOVE

tagi: bielizna | kolekcja | Savage x Fenty | RIHANNA |

podobne artykuły