PL / EN
RYSUNKOWY LOOKBOOK PRADA WIOSNA LATO 2013 - REAL FANTASIES

RYSUNKOWY LOOKBOOK PRADA WIOSNA LATO 2013 - REAL FANTASIES

Wybierzcie się w niezwykłą podróż do świata na pograniczu sztuki i mody wraz z domem mody Prada, który na wiosnę lato 2013 przygotował wyjątkowy, kolażowy lookbook.

Fantazja poniosła twórców najnowszego lookbooka marki Prada na wiosnę lato 2013. Zresztą wszystko, czego dotknie się włoski dom mody jest nietypowe, wyjątkowo interesujące i inspirujące. Tak właśnie było i tym razem. Seria zdjęć „Real Fantasies” to kontynuacja rysunkowego wideo o tym samym tytule, które z pomocą nowoczesnych technologii balansuje na pograniczu grafiki multimedialnej i typowych prac, jak wycinanki i klejenie makiet z inspiracjami, rodem z lekcji plastyki.

 

Najnowszy lookbook marki jest, więc złożony z najlepszy kadrów filmu, które nawiązują do backstage’u pokazów – damskiego i męskiego na wiosnę lato 2013. Sylwetki modeli i modelek uzupełnione zostały ręcznie malowanymi i doklejanymi elementami. To bardzo innowacyjne podejście do modowego lookbooka, który stworzony został na zasadzie kolażu. Twórcą tego szalonego, wielowymiarowego projektu jest duet Lok Jansen&Jeroen Koolhaas. Wśród pociętych i różnorodnych ujęć sprawne oko wychwyci m.in. polską top modelkę Zuzę Bijoch, Ondrię Hardin, Vanessę Axente oraz Sung Hee.

 

Zobaczcie także wspomniany wcześniej film, który porywa w niezwykły świat wyobraźni według Prady.

 

źródło: youtube.com

 


video

CHANEL CRUISE 2022/23

tagi: Prada | lookbook wiosna lato 2013 | Real Fantasies |

podobne artykuły