PL / EN
RUSZYŁ TRZECI SEZON „TOP MODEL. ZOSTAŃ MODELKĄ”

RUSZYŁ TRZECI SEZON „TOP MODEL. ZOSTAŃ MODELKĄ”

Jeden z najbardziej kontrowersyjnych programów w polskiej telewizji właśnie powrócił. Trzeci sezon „Top Model. Zostań Modelką” to nie tylko nowe uczestniczki, ale także skład jury. Zobaczcie, co działo się na planie i jak bawili się oceniający.

Program, który nieprzerwanie z odcinku na odcinek budzi skrajne emocje ponownie wystartował na antenie TVN. Trzeci sezon „Top Model. Zostań Modelką”, choć zadebiutował wczoraj już odbił się szerokim echem. Po pierwsze za sprawą nowego jury programu, w którym Karolinę Korwin-Piotrowską zastąpiła znana choreografka pokazów, Katarzyna Sokołowska. Śledząc komentarze na forach i opinie pod odcinkiem można zauważyć, że największym rozczarowaniem dla widzów był wybór uczestniczek, które przyszły na castingi w Białymstoku i Rzeszowie.

 

top model

źródło: http://topmodel.tvn.pl


Choć część z nich rzeczywiście była oryginalna (komu nie zapadł w pamięci salceson z karpia?) to jednak wybór jurorów był bardzo sprecyzowany – większość uczestniczek musiała mieć za sobą smutną historię. Bardziej niż to jak wygląda liczyło się to, co jeszcze może powiedzieć w programie. Takimi prawami niestety rządzi się każde reality show i choć wielu się to nie podoba to „Top Model. Zostań Modelką” po raz kolejny zapewne ściągnie przed telewizory tłumy. Nie tylko interesujących się modelingiem.

 

Abstrahując od smutnej otoczki przyszłych modelek zobaczcie jak podczas pierwszego odcinka prezentowało się jury w nowym składzie.

 

Jesteście fanami „Top Model”?

video

POKAZ MODY: DYPLOMY ASP

tagi: Top Model. Zostań Modelką | Joanna Krupa | Marcin Tyszka | Katarzyna Sokołowska | Dawid Woliński |

podobne artykuły