PL / EN
RÓŻ W MODZIE ULICZNEJ – WIOSNA LATO 2019

RÓŻ W MODZIE ULICZNEJ – WIOSNA LATO 2019

Pudrowy, malinowy czy brudny róż?

Romantyczny w odcieniu pudrowym, fuksjowy kontra malinowy czy brudny róż – w tym sezonie influencerzy noszą rozmaite tonacje ulubionego koloru lalki Barbie. Za ich przykładem kontrastujemy go na zasadzie colour blocking, nosimy w total lookach bądź stawiamy na jeden element garderoby. Oto trendy w modzie ulicznej na wiosnę lato 2019!

RÓŻ – KOLORY WIOSNA LATO 2019

W tym sezonie prym wiodą rozmaite odcienie różu, od delikatnych, romantycznych i pudrowych, przez fluo tonacje, aż po fuksję. W modzie jest także jogurtowy i brudny, nawiązujący do malarstwa impresjonistów. Róż doskonale komponuje się z bielą, szarością czy czerwienią. Na zasadzie colour blocking zestawiamy go z pomarańczą, sprawiając, że stylizacja staje się jeszcze bardziej energetyczna. Jeśli wolicie romantyczne inspiracje łączcie go z błękitem oraz innymi pastelami. W ten sposób zyska eteryczny wymiar.

Róż + czerwień, czerń i fiolet - moda uliczna (fot. East News)

RÓŻ – JAK NOSIĆ LATEM 2019?

Trendsetterzy adaptują róż w swoich stylizacjach, wykazując się niezliczoną ilością pomysłów. Najmodniejszy kolor noszą pod postacią szerokich, kraciastych spodni i marynarek, urozmaiconych o sneakersy. Proponują także róż w total lookach, łącząc malinową transparentną sukienkę z fuksjowym paskiem. Pozostają także odważni na łączenie go z głęboką czernią.

Ulubionych zabiegiem infuencerów jest noszenie trójkolorowych sukienek, pozszywanych ze skrawków różnych tkanin. Wówczas róż zostaje skontrastowany z pomarańczą i czernią na zasadzie colour blocking. Fuksję, malinę i jogurtowy nosimy też z baloniastymi rękawami, wykwintnymi kokardami czy romantycznymi koronkami.

POLECAMY: NEONOWE I FLUORESCENCYJNE KOLORY - MODA ULICZNA WIOSNA LATO 2019 

W galerii zdjęć prezentujemy różowe stylizacje influencerów na wiosnę lato 2019. Zobaczcie, jakie rozwiązanie kolorystyczne podpowiadają!

video

KAMELIA - KWIAT CHANEL

tagi: kolory | wiosna lato 2019 | moda uliczna | TRENDY |

podobne artykuły