PL / EN
NEONOWE I FLUORESCENCYJNE KOLORY - MODA ULICZNA WIOSNA LATO 2019

NEONOWE I FLUORESCENCYJNE KOLORY - MODA ULICZNA WIOSNA LATO 2019

Powrót lat 90.!

 

Neonowe i fluorescencyjne kolory goszczą m.in. w kolekcjach Balenciaga, Gucci, Versace i Zaquad. Stanowią pomysł na wybicie stylizacji, a już jeden dodatek czy element garderoby w odcieniu energetycznej, cytrusowej żółci sprawi, że nie przejdziecie niezauważeni w tłumie. Zobaczcie, jak jaskrawe barwy adaptują trendsetterzy w modzie ulicznej wiosną latem 2019!

NEONOWE KOLORY W STYLIZACJACH – MODA ULICZNA WIOSNA LATO 2019

W modzie ulicznej sukces odnoszą neonowe sneakersy w odcieniu jaskrawej pomarańczy, soczystej limonki czy wibrującej fuksji. Takie projekty urozmaicają looki na bazie garniturów w cętki, łącząc trendy popularne w latach 90. Jeśli mowa o fluorescencyjnych barwach nie można zapomnieć o wyróżniających się swetrach np. z warkoczem czy z golfem, które za radą trendetterów nosimy w chłodniejsze dni do marynarek i dżinsów. Już jeden element garderoby wystarczy, by stylizacja stała się bardziej nowoczesna i futurystyczna za sprawą neonowego trencza czy oversizowe’go płaszcza. Wiosną 2019, w centrum uwagi znajdują się także jaskrawe rękawiczki, kamizelki w wersji damskiej i męskiej oraz najróżniejsze formy torebek, od tych w wersji mikro, po duże shopperki z kolorowymi uchwytami i logo.

POLECAMY: KOLORY - TRENDY WIOSNA LATO 2019 

Neonowa sukienka w sportowym stylu - moda uliczna wiosna lato 2019 (fot. East News)

NEONOWE KOLORY – JAK NOSIĆ?

Neonowe kolory, dla tych, którzy do tej pory ich nie nosili, mogą wydawać się nieco trudne w stylizacji. Warto wówczas zacząć od jaskrawych dodatków np. w postaci limonkowej torebki w rozmiarze mini, zielonych skarpet bądź opaski na włosy czy pomarańczowego paska. Fluorescencyjny lakier na paznokciach będzie minimalnym, ale widocznym akcentem, ożywiającym całość. Jeśli chcecie pójść o krok dalej, zestawiajcie neonowe barwy razem. Fuksja doskonale czuje się w towarzystwie cytryny, zieleń limonki, a pomarańcz wibrującego różu. Barwy fluo możecie nosić także od stóp do głów, stawiając na kombinezon czy damski garnitur w odcieniu kwaśnej zieleni i żółte dodatki. Kolejnym zabiegiem, promowanym przez domy mody, takie jak Versace czy Gucci, jest łączenie neonowych barw z wężowymi printami. To sposób na uzyskanie ekstrawaganckiego efektu i wniesienie do stylizacji powiewu świeżości.

Neonowe barwy świetnie odnajdują się także w outfitach na bazie sportowych trendów, kontrastujących z casualowymi rozwiązaniami modowymi. Wybierzcie ulubione spodenki rowerowe w jaskrawym kolorze i połączcie je z czarną marynarką oraz sneakersami. To samo możecie zrobić w przypadku plisowanych spódnic, zwieńczonych fluorescencyjnym paskiem czy bluzki z golfem.

Neonowe sneakersy + zwierzęce printy - moda uliczna wiosna lato 2019 (fot. East News)

NEONOWE KOLORY – POKAZY MODY

Na pokazie mody Versace wiosna lato 2019, głównym punktem programu były neonowe oraz fluorescencyjne barwy. Satynowe i jedwabne, zmysłowe sukienki z rozcięciem zanurzono w odcieniach soczystej pomarańczy i limonki, a topy z marszczeniem wystąpiły w tonacji jabłkowej zieleni. Z kolei, w kolekcji Balenciaga odnotowano trend na krótkie sukienki w wybijającym się kolorze green, pokryte miodowym motywem łańcucha. Marka Each Other postawiła natomiast na fluorescencyjne, różowe kurtki z suwakiem i peleryną, noszone do rowerowych spodenek. 

POLECAMY: NEO MINT – NAJMODNIEJSZY KOLOR NA WIOSNĘ 2020

Neonowe kolory: 1. Balenciaga 2. Each Other 3. i 4. Versace (fot. East News)

W galerii prezentujemy neonowe kolory, które pojawiły się w modzie ulicznej wiosna lato 2019. 

video

VALENTINO JESIEŃ ZIMA 2020/21

tagi: kolory | moda uliczna | wiosna lato 2019 | TRENDY |

podobne artykuły