PL / EN
ROONEY MARA W KAMPANII ZAPACHU CALVIN KLEIN DOWNTOWN - WIDEO

ROONEY MARA W KAMPANII ZAPACHU CALVIN KLEIN DOWNTOWN - WIDEO

Klimat Nowego Jorku, czarno-białe nagranie i zapach, który pretenduje do numeru 1. Zobaczcie kontynuację kampanii zapachu Downtown od Calvina Kleina film reklamowy z Rooney Marą.

Ma stanowić silną konkurencję dla niezawodnej Euphorii. Jego kwiatowo-drzewna kompozycja rozkwita nutami włoskiej cytryny, bergamotki, nerolii, gruszki i śliwki. W sercu wyczujemy gardenię, różowy pieprz i liście fiołka. W bazie ukryto aromaty cedru, kadzidła, wetywerii i piżma. Najnowszy zapach dla kobiet Downtown od Calvina Kleina to propozycja dla kobiet pewnych siebie, obywatelek świata żyjących według własnych zasad i wartości. Indywidualistek, które funkcjonują zgodnie z rytmem tętniącego miasta czerpiąc z niego najlepszą energię.

 

Nic dziwnego, więc, że ambasadorką zapachu została Rooney Mara – aktorka o wielu twarzach, wciąż zaskakująca nonkonformistka. Choć już od dawna w mediach pojawia się kampania z jej udziałem – świetne zdjęcie Jeana-Baptiste Modino to zaledwie na początku lipca premierę miał film reklamowy w reżyserii Davida Finchera. Wideo tętni zmiennością życia w Nowym Jorku, pokazuje historię kobiety, która aktywnie w nim uczestniczy wciąż będąc w zgodzie ze sobą.

 

Czy Downtown przebije popularnością Euphorię? Na ten werdykt będziemy musieli jeszcze poczekać, ale póki, co zobaczcie wideo z udziałem Rooney Mary. Lubimy!

 

źródło: youtube.com

 


Wyświetl ten post na Instagramie

Post udostępniony przez Agata Tanter (@agatatanter)

video

CHANEL HAUTE COUTURE WIOSNA 2022

tagi: Rooney Mara | Downtown | David Fincher | CALVIN KLEIN |

podobne artykuły