Logotyp serwisu lamode.info
ROMEO BECKHAM GWIAZDĄ KAMPANII BURBERRY WIOSNA LATO 2013

ROMEO BECKHAM GWIAZDĄ KAMPANII BURBERRY WIOSNA LATO 2013

Dziesięcioletni syn Victorii i Davida Beckhamów właśnie zadebiutował, jako model. Zobaczcie najnowszą kampanię na wiosnę lato 2013 oraz filmik z backstage’u z udziałem Romeo Beckhama.

Podobno jest największym miłośnikiem mody spośród gromadki dzieci Victorii i Davida Beckhamów (rośnie mu już konkurencja w postaci małej siostry Harper). W 2011 roku został umieszczony na liście 50 najlepiej ubranych mężczyzn Wielkiej Brytanii według magazynu GQ, a miał wówczas jedynie 8 lat! Teraz dziesięcioletni już Romeo Beckham, średni syn Beckhamów zadebiutował, jako model w najnowszej kampanii Burberry na wiosnę lato 2013.

 

Przed obiektywem Mario Testino pozował tuż obok Cary Delevingne, Edie Campbell i Charliego France. Jednak jak opowiadał prasie dyrektor kreatywny marki Christopher Bailey – Romeo całkowicie ukradł im show.

 

Zapraszając małego Beckhama do udziału w kampanii chciano pokazać, że marka łączy pokolenia a kampania ma odzwierciedlać optymistycznego ducha nowej kolekcji. To, że Burberry trafia do najróżniejszych wiekowo klientów rodzina Beckhamów udowodniła na niedawnej premierze musicalu Viva Forever, na którą każdy przedstawiciel męskiej części rodu wybrał propozycję właśnie od Burberry. Cała czwórka panów prezentowała się znakomicie.

 

Elementy z najnowszej kampanii przez cały sezon będą pojawiać się cyklicznie w prasie oraz mediach cyfrowych. Tymczasem zerknijcie na zabawny filmik zza kulis! Jak oceniacie pierwsze efekty współpracy?

 

źródło: youtube.com

tagi: Romeo Beckham | David Beckham | Burberry Prorsum | kampania wiosna lato 2013 | BURBERRY | Victoria Beckham |

podobne artykuły