Logotyp serwisu lamode.info
ROMANTYCZNIE I Z PAZUREM - DAMSKA ODSŁONA WIOSENNO-LETNIEJ KOLEKCJI PATRIZIA PEPE.

ROMANTYCZNIE I Z PAZUREM - DAMSKA ODSŁONA WIOSENNO-LETNIEJ KOLEKCJI PATRIZIA PEPE.

Zobacz lookbook najnowszej kolekcji Patrizia Pepe na sezon wiosna-lato 2011. Odkryj klimat dzikiego, romantycznego ogrodu i futurystycznych aplikacji.

Patrizia Pepe to włoska marka, której filozofia opiera się na mocnym ukierunkowaniu na modę. Dzięki tej idei prezentowane w kolekcjach modele są synonimem młodej i nowoczesnej kobiety. Projekty Patrizia Pepe to ponadczasowa wygoda, a jednocześnie moda przez duże „M”. Kroje i towarzysząca im troska o detal podbiły już serca wielu kobiet, które w projektach odnajdują nowoczesność i elegancję, odpowiednią na każdą porę dnia.

 

Najświeższa, wiosenno-letnia propozycja Patrizia Pepe odzwierciedla wyjątkowy, seksowny look kobiety glamour. Zauważamy przeplatające się między sobą inspiracje dzikością natury z geometrią futurystycznych form. Kolorowe kompozycje nadruków zostały poddane reinterpretacji przy użyciu delikatnych efektów rozmycia, dzięki czemu prezentują się niczym impresjonistyczne akwarele wielkich mistrzów. Dużo w tej kolekcji zwiewności, lekkości i tak szalenie modnych w nadchodzącym sezonie, przeźroczystości. Kobieta według Patrizia Pepe jest tego lata niczym barwny motyl, w "kwiatowych otulinach" kwitnącego ogrodu. Etno chic to jeden z wiodących trendów prezentowanych  na pokazach zwiastujących wiosenno-letni sezon, dlatego nie mogło go zabraknąć u Patrizia Pepe. W tym przypadku jednak jego interpretacja osiąga lekko abstrakcyjny, współczesny wymiar.W kolekcji dominuje, żywa i radosna kolorystyka. Pełno w niej, wcześniej wspomnianych, barwnych rozmyć w postaci nadruków. Wśród tkanin odnajdziemy zwiewne jedwabie, żorżety, szyfony, miękko układające się jerseye, świetnie wyprawione, delikatne skóry i klasyczny denim. Nie zabraknie także metalowych zdobień, cekinów i haftowanych aplikacji. Kroje w kolekcji są wyjątkowo dopasowane do sylwetki i otaczają ją niczym druga skóra. Wśród akcesoriów prym wiodą zwiewne szale, ultra płaskie buty i kolorowe paski noszone bardzo wysoko w talii. 

tagi: kolekcja | Patrizia Pepe | wiosna-lato 2011 |

podobne artykuły