PL / EN
ROBERT KUPISZ – KAMPANIA GANGSTA Z OLĄ RUDNICKĄ

ROBERT KUPISZ – KAMPANIA GANGSTA Z OLĄ RUDNICKĄ

Polskie projektant zaprasza do współpracy naszą topową modelkę, a za obiektywem staje oczywiście Marcin Tyszka. Poznajcie szczegóły!

Marka Qπш Robert Kupisz prezentuje najnowszą kampanię kolekcji GANGSTA na sezon lato 2016 (cały pokaz do obejrzenia TUTAJ!). Twarzą linii została polska topmodelka Ola Rudnicka, a za obiektywem stanął nie kto inny jak Marcin Tyszka.

 

Moim pomysłem na kampanię GANGSTA było aby zarówno damskie, jak i męskie sylwetki zaprezentować na dziewczynie dlatego zależało mi na tym, żeby w kampanii wzięła udział modelka o neutralnej urodzie, którą z pięknej kobiety, można zmienić w gangstera” – powiedział o swojej koncepcji Robert Kupisz, który zaprosił do współpracy podopieczną MODEL PLUS, jedną z najbardziej rozchwytywanych obecnie modelek na świecie.

 

Zdjęcia do najnowszej sesji wizerunkowej Roberta Kupisza już po raz trzeci wykonał Marcin Tyszka. „W Marcinie cenię jego profesjonalizm. Zapraszając go po raz kolejny do pracy przy sesji miałem gwarancję, że uda mi się zrealizować moją wizję. Marcin pięknie czaruje światłem. Odpowiednim oświetleniem sprawił, że nawet tak awangardowe miejsce jak No4, które wybrałem na plan zdjęciowy, wyglądało jak pałac. Bardzo zależało mi na tym żeby ten kontrast był widoczny na zdjęciach i oglądając efekt końcowy wiem, że udało nam się to uzyskać” – mówił Robert.

 

Do sesji projektant wybrał kluczowe projekty swojej kolekcji inspirowanej amerykańską subkulturą hip-hop i muzyką gangsta rap. Wśród prezentowanych modeli znalazły się oversizowe bluzy z frędzlami, luźne spodnie i szorty, bogato zdobiony płaszcz i rockowe ramoneski, ale też klasyczne t-shirty. Obok typowo sportowych sylwetek w stylu unsex, pojawiły się również kontrastowe propozycje – ultrakobiece sukienki czy koszule nawiązujące do klimatów boho. Ciekawym pomysłem okazały się tatuaże, które pełniły rolę makijażu i dodawały pazura każdej stylizacji. Lubimy!

 

Fotograf: Marcin Tyszka

Modelka: Ola Rudnicka/Model Plus

Stylizacja: Robert Kupisz

Make up: Marianna Yurkiewicz

Włosy: Michał Bielecki/Warsaw Creatives

Producent: Art Works Sp. z o.o

 

Odsyłamy również na backstage kampanii w obiektywie naszego fotografa TUTAJ!

video

SAINT LAURENT JESIEŃ ZIMA 2020/21

tagi: Robert Kupisz | kolekcja Gangsta lato 2016 | Marcin Tyszka | Ola Rudnicka |

podobne artykuły