PL / EN
POKOLENIE Z NA OKŁADCE KWIETNIOWEGO W MAGAZINE

POKOLENIE Z NA OKŁADCE KWIETNIOWEGO W MAGAZINE

Poznajcie nowe wyrocznie mody, które są głosem pokolenia także w najważniejszych kwestiach!

Bacznie przyglądając się kampaniom reklamowym kolejnych kolekcji czy produktów wypuszczanych przez luksusowe marki, trudno nie zauważyć tendencji do obsadzania w roli bohaterów coraz młodszych osób. Ta maniera nie dziwi w kontekscie innej prawidłowości polegającej na tym, że młode, pnące się po szczeblach kariery w różnych dziedzinach popkultury osobowości, mające ogromną poczytność i posłuch w mediach społecznościowych, nie boją się wyrażać siebie. Smiało i stanowczo określają swoje stanowisko w kwestiach nie tylko high fashion, z którą nota bene bez kompleksów eksperymentują, lecz także fundamentalnych - dotyczących tożsamości, płciowości czy tolerancji, w pełni akceptując to, kim są.

 

I tak, bohaterkami kwietniowej okładki magazynu W Magazine są 16 - lenia bohaterka kultowego serialu "Mad Men" Kiernan Shipka, 19 - letnia tańcząca i śpiewająca gwiazda Disneya Zendaya Coleman, a także 15 - letnia Willow Smith, która została namaszczona przez samego Karla Lagerfelda na nową ambasadorkę marki Chanel, o czym szerzej pisaliśmy tutaj. Zdjęcia zrealizował Willy Vanderperre.

 

Prezentujące odpowiednie do ich wieku projekty Valentino, Givenchy, Diora i Versace młode gwiazdy w wywiadzie towarzyszącym sesji m.in. przytaczają anegdoty z życia codziennego i zawodowego związane z dorastaniem w świetle jupiterów, z których przebija niespotykana w ich wieku dojrzałość. Zobaczcie kilka odsłon tej sesji w galerii!

 

 

MATERIALS_072015/MODA_ZAGRANICZNA/NEWSY/POKOLENIE Z NA OKLADCE KWIETNIOWEGO W MAGAZINE/4wmag.png

fot. Instagram.com/wmag

 

Wyświetl ten post na Instagramie

Post udostępniony przez LAMODE.INFO (@lamodeinfo)

video

CHANEL - POKAZ WIOSNA LATO 2022

tagi: Z generation | W Magazine | Kiernan Shipka | Zendaya Coleman | Willow Smith | Willy Vanderperre |

podobne artykuły