PL / EN
RIHANNA DLA MAC – KOLEKCJA KOSMETYKÓW JESIEŃ 2013

RIHANNA DLA MAC – KOLEKCJA KOSMETYKÓW JESIEŃ 2013

Zobaczcie jak wygląda długo wyczekiwana kolekcja Rihanny dla marki MAC! Ceny kosmetyków do makijażu w tych dziewczęcych różowych opakowaniach rozpoczynają się od 64 PLN.

Na jej cześć kultowa szminka marki MAC zmieniła nazwę. Z klasycznej Ruby Woo ewoluowała w RiRi Woo i chyba wiadomo już, o kim mowa? Długo wyczekiwana kolekcja Rihanny dla tego kosmetycznego giganta właśnie doczekała się swojej ostatecznej formy.

 

Już w lutym, kiedy to po raz pierwszy informacja o kolaboracji dotarła do mediów, prezentowaliśmy Wam pierwsze efekty. Wówczas ogłoszono, że wokalistka podjęła się współpracy obejmującej cztery kolekcje, w których rolę główną odgrywa wspomniana wcześniej szminka. My prezentujemy Wam pierwszą odsłonę!

 

Ta limitowana kolekcja trafi do salonów MAC już w październiku. W jasnoróżowych opakowaniach zwieńczonych autografem piosenkarki ukryto wszystko, co potrzebne do stworzenia jesiennego makijażu. Ciepłe, mieniące się delikatnie odcienie w kolorze złota czy różu zestawiono z mocnymi akcentami jak barwy ciemnej rodzynki czy mroźnej pomarańczy. W kolekcji RIRI ❤ MAC Jesień 2013 znajdziemy więc cienie do powiek, szminki, błyszczyki, pędzle, pudry, róże do policzków, konturówki czy sztuczne rzęsy. Za kosmetyk z jesiennej kolekcji Rihanny zapłacimy od 64PLN do ok. 215PLN.

 

Po m.in. Nicky Minaj i Iris Apfel przyszedł czas na RiRi, a my już wróżymy kolejny sukces!

 

Wyświetl ten post na Instagramie

Post udostępniony przez LAMODE.INFO (@lamodeinfo)

video

GUCCI LINK TO LOVE

tagi: MAC | kosmetyki MAC | Rihanna dla MAC | kosmetyki Rihanna | Rihanna kolekcja kosmetyków | Rihanna MAC jesień 2013 |

podobne artykuły