PL / EN
Logotyp serwisu lamode.info
RELAKS Z WIDOKIEM NA GÓRY

RELAKS Z WIDOKIEM NA GÓRY

W Hotelu SPA Dr Ireny Eris w Krynicy Zdroju nie tylko się zrelaksujesz, nabierzesz sił witalnych, ale i będziesz mógł porozkoszować się niezapomnianym widokiem polskich gór.

Krynica-Zdrój to perła wśród górskich uzdrowisk w Polsce. Słynie z wyjątkowego klimatu i fantastycznej atmosfery sprzyjającej relaksowi i wypoczynkowi. Dodatkowym atutem miasta jest Hotel Spa Dr Irena Eris, gdzie szybko i skutecznie zregenerujemy siły i odpoczniemy.

 

Hotel Spa Dr Irena Eris Krynica-Zdrój to na tą chwilę największy i najnowocześniejszy kompleks wypoczynkowy w Beskidach. Kąpiel w basenie z panoramicznym widokiem na malownicze zbocze Jaworzyny dostarcza niezapomnianych wrażeń. Chwile wyjątkowego odprężenia  zapewni nam kompleks saun (w tym sauna fińska, łaźnia parowa i aromatyzowana Caldarium - o zróżnicowanej wilgotności i temperaturze). Przyjemne doznania czekają nas również w części prysznicowej, w której można obmyć ciało natryskiem imitującym zimny deszcz tropikalny i ciepły oraz orzeźwiającą bryzę, przy zmieniającym się nastrojowym świetle. Bezpośrednio po wyjściu z saun i spod natrysków przeznacz  chwilę na wypoczynek i wyciszenie organizmu w pomieszczeniu relaksu. Na podgrzewanych ceramicznych leżankach przy delikatnym świetle, w otoczeniu aromatyzowanej mgiełki błogo spędzimy czas. Wielbiciele kąpieli wśród milionów bąbelków docenią relaks w jacuzzi przy basenie oraz zewnętrznym, na świeżym powietrzu.

 

 

tl_files/trendy/miejsca/RELAKS Z WIDOKIEM NA GORY/kapiel perelkowa w Krynicy.jpg

 fot. materiały prasowe

 

 

W utrzymaniu dobrej formy i zgrabnej sylwetki pomogą zajęcia ruchowe jak aerobik, pilates czy joga, które odbywają się w przestronnej i klimatyzowanej sali. Miłośnicy ćwiczeń siłowych mają do dyspozycji nowocześnie wyposażoną siłownię i studio cardio. 

 

 

tl_files/trendy/miejsca/RELAKS Z WIDOKIEM NA GORY/Basen_01_press.jpg

 fot. materiały prasowe

 

 

Obecność Kosmetycznego Instytutu Dr Irena Eris pozwolił połączyć wypoczynek z pełną odnową biologiczną. Pobyt w takim hotelu zapewni nie tylko szybkie odzyskanie energii i poprawę urody, ale gwarantuje pełny relaks psychofizyczny. Oferta została tak przygotowana, aby w Hotelu SPA każdy mógł znaleźć coś dla siebie.

 

 

tl_files/trendy/miejsca/RELAKS Z WIDOKIEM NA GORY/masaz goracymi kamieniami.jpg

fot. materiały prasowe

 

 

Hotel SPA Dr Irena Eris Krynica Zdrój należy do międzynarodowych organizacji International SPA Association oraz posiada najwyższy certyfikat jakości – Premium Quality od niemieckiego Stowarzyszenia Wellness.

 

Więcej informacji na stronie SPA Dr Irena Eris

video

GUCCI LINK TO LOVE

tagi: modne miejsce | SPA | Irena Eris |

podobne artykuły