PL / EN
Logotyp serwisu lamode.info
RELACJA Z PANELU DYSKUSYJNEGO LAMODE.INFO

RELACJA Z PANELU DYSKUSYJNEGO LAMODE.INFO

Zobacz relację z panelu dyskusyjnego o modzie – „Świadoma stylizacja istotnym elementem kreowania wizerunku’’, który odbył się w warszawskim Centrum Cybernetyki.

22 lutego w Centrum Cybernetyki w Warszawie odbył się panel dyskusyjny o modzie portalu LAMODE.INFO – „Świadoma stylizacja istotnym elementem kreowania wizerunku’’. W ramach spotkania zaproszeni eksperci, podzieli się z uczestnikami wiedzą na temat wagi świadomego doboru stylizacji w kreowaniu swojego wizerunku.

 

Sylwia Brzezińska – stylistka gwiazd i trener do spraw wizerunku – przybliżyła uczestnikom panelu podstawowe zasady dobierania ubioru stosownie do sylwetki, okazji i osobowości oraz podpowiedziała jak wykorzystać wiedzę na temat figury, by świadomie ukryć mankamenty a podkreślić atuty.

 

tl_files/COMMUNITY/LAMODE POLECA/Panel dyskusyjny relacja/panel 1.jpg

fot. Weronika Płocha

 

 

Karolina Kucharska – redaktor prowadząca portalu LAMODE.INFO, stylistka i visual merchandiser – przedstawiła trendy na nadchodzący sezon wiosna/lato 2011 oraz zaproponowała połączenie klasycznych elementów garderoby z aktualnymi tendencjami w modzie.

 

tl_files/COMMUNITY/LAMODE POLECA/Panel dyskusyjny relacja/panel 2.jpg fot. Weronika Płocha

 

 

Natomiast Michał Gilbert Lach i Kamil Owczarek – projektanci BOHOBOCO – zaprezentowali stylizacje z wykorzystaniem najnowszej kolekcji marki oraz podpowiedzieli gdzie szukać profesjonalnej pomocy w kreowaniu własnego wizerunku.

 

tl_files/COMMUNITY/LAMODE POLECA/Panel dyskusyjny relacja/panel 3.jpg

fot. Weronika Płocha

 

 

Po spotkaniu licznie przybyli goście – zarówno Ci poszukujący inspiracji, jak i trendsetterzy oraz dziennikarze modowi – mogli porozmawiać z ekspertami i uzyskać porady w kwestii indywidualnego stylu.

 

Już wkrótce na WWW.LAMODE.INFO   pojawi się termin i szczegóły kolejnego panelu dyskusyjnego. 

 

Patroni medialni: Radio Kampus, warszawianki.pl, female.pl, fineLIFE.PL, students.pl, dlastudenta.pl, student.infor.pl, Wydawnictwo Promedia

 

video

POKAZ MODY: DYPLOMY ASP

tagi: panel dyskusyjny | Centrum Cybernetyki | stylista | porady |

podobne artykuły