PL / EN
RAJSTOPY – MIKRO TREND 2019

RAJSTOPY – MIKRO TREND 2019

Z monogramem i kabaretki - powrót rajstop!

W tym sezonie królują kremowe i écru rajstopy z monogramem, które będziemy nosić do sukienek posypanych groszkami i tweedowych modeli. Trendsetterzy chętnie sięgają także po kabaretki, stanowiące ukłon w stronę mody lat 50. Zobaczcie najmodniejsze rajstopy na wiosnę 2019!

RAJSTOPY – MODA ULICZNA WIOSNA 2019

W modzie ulicznej 2019, najgorętszym wiosennym trendem są rajstopy z monogramem. Widoczne logo sprawi, że nie przejdziecie niezauważone w tłumie, bo monogramy łączą się ze sobą, tworząc mozaikę. Takie warianty rajstop możecie nosić do butów z odsłoniętą piętą, na platformie czy z fantazyjnymi mulami wykonanymi z satyny. W modzie ulicznej wiosna lato 2019 prym wiodą także kabaretki, rajstopy w groszki i gładkie modele, które dodają stylizacji zmysłowości.

RAJSTOPY – JAK NOSIĆ?

Agata Tanter, redaktor naczelna Lamode.info nosi rajstopy z monogramem do granatowej koszulowej sukienki w groszki i kremowych pantofli. Całość przełamuje sygnetem w odcieniu starego złota, który dodaje stylizacji szlachetności w cięższym wydaniu. Śnieżny wariant rajstop jest subtelny, jednocześnie urozmaicając outfit o intrygujące, ażurowane desenie.

Rajstopy w stylizacji Agaty Tanter, redaktor naczelnej Lamode.info (fot. Hanna Kantor, Instagram/ @agatatanter)

RAJSTOPY – POKAZY MODY 2019

Śnieżne rajstopy w bajecznym klimacie królowały na pokazie Chanel Cruise 2019. Modele uzupełniały stylizacje na bazie kraciastych sukienek i garsonek ze spódnicą mini oraz srebrnymi pantoflami. Rajstopy w fantazyjne grochy wystąpiły w kolekcji Mother of Pearl. Współgrały z jedwabnymi i satynowymi sukienkami, wykwintnymi butami z kokardami i perłami.

POLECAMY: DRESS CODE DLA PAŃ - RAJSTOPY 

Rajstopy w kolekcjach mody: 1. i 2. Mother of Pearl 3. i 4. Chanel (fot. East News)

W galerii zobaczycie jak rajstopy adaptowali trendsetterzy oraz projektanci mody na wiosnę 2019.

video

POKAZ MODY: DYPLOMY ASP

tagi: rajstopy | moda uliczna | wiosna lato 2019 | Agata Tanter | TRENDY |

podobne artykuły