PL / EN
DRESS CODE DLA PAŃ – RAJSTOPY

DRESS CODE DLA PAŃ – RAJSTOPY

Nosić czy nie nosić? Sprawdźcie!

Czy konieczne jest noszenie rajstop do spódnicy, sukienki w sytuacjach oficjalnych? Jeśli tak, to jakich, jeśli chodzi o kolor, grubość? Czy dopuszczalne jest chodzenie bez rajstop? Odpowiadają nasze ekspertki – dr Irena Kamińska-Radomska i Agata Tanter (fragmenty książki „Dress Code dla kobiet. Zasady dobrego stylu i wizerunku”, Wyd. Świat Książki).

 

„Jedynie w stroju casual poza pracą można sobie pozwolić na nienoszenie rajstop. Ważne jest jednak, żeby te na porę dzienną były matowe, a skoro matowe, to muszą być wyjątkowo cienkie (maks. 8 den), żeby wyglądały ładnie. Mowa tu o rajstopach cielistych. Inny kolor jest do zaakceptowania, jeśli jest kryjący. Wieczorem cieliste rajstopy nie muszą być matowe, a do czarnej sukienki mogą być również czarne. W dzień cieliste rajstopy muszą być jasne!”

 

Więcej porad dotyczących dress code`u znajdziecie w książce „Dress code dla kobiet. Zasady dobrego stylu i wizerunku” autorstwa dr Ireny Kamińskiej-Radomskiej i Agaty Tanter. Do kupienia TUTAJ!

 

 

ZOBACZ TEŻ: SZKOLENIA Z DRESS CODE`U I ETYKIETY BIZNESU

 

Zobaczcie jak rajstopy przedstawiają w swych kolekcjach projektanci i sprawdźcie, czy robią to w zgodzie z dress code`m!

video

MIU MIU JESIEŃ ZIMA 2018/19

tagi: Irena Kamińska-Radomska | książka | DRESS CODE | Agata Tanter |

podobne artykuły