PL / EN
PRZYJĘCIE URODZINOWE MAGDALENY FRĄCKOWIAK

PRZYJĘCIE URODZINOWE MAGDALENY FRĄCKOWIAK

Jak swoje urodziny świętowała polska top modelka Magdalena Frąckowiak? Podpowiadamy – w przepięknej posiadłości rodziny Cavalli, gdzie iście królewskie przyjęcie wyprawił jej nowy chłopak Daniele Cavalli.

Jak swoje urodziny spędzają top modelki, projektanci czy osobistości branży mody? Przede wszystkim hucznie i w najbliższym gronie! Niedawno, bo 8. października, tuż po zakończeniu Paris Fashion Week, 28 lat skończyła jedna z najbardziej znanych polskich top modelek – Magdalena Frąckowiak z Model Plus.

 

Ostatnimi czasy wiele mówiło się w mediach o jej życiu osobistym, jednak wszystkie plotki zdementowała sama zainteresowana pojawiając się na paryskim pokazie Gosi Baczyńskiej w towarzystwie przystojnego bruneta Daniele, syna słynnego projektanta Roberto Cavalliego, który zajmuje się projektowaniem męskiej kolekcji w rodzinnej marce. To właśnie nowy chłopak Magdy wyprawił jej we florenckiej rezydencji Cavalli, iście królewskie przyjęcie urodzinowe.

 

Na wystawnej kolacji, którą przygotował sam gospodarz, nie zabrakło m.in. jej agenta z Model Plus, Dariusza Kumosy wraz z partnerką, fotografką Magdaleną Łuniewską, która z top modelką przyjaźni się od 12 lat. Atrakcją wieczoru był koncert w czasie, którego Daniele Cavalli grał na fortepianie przy wsparciu zespołu złożonego z jego przyjaciół. Polka, która wciąż jest jedną z najbardziej rozchwytywanych modelek, już następnego dnia pracowała na planie zdjęciowym Victoria’s Secret w Nowym Jorku.

 

Zajrzyjcie do galerii i zobaczcie jak urodziny świętowała Magda Frąckowiak!

 

 

video

CHANEL JESIEŃ ZIMA 2022/23

tagi: Daniele Cavalli | Roberto Cavalli | urodziny | Model Plus | Magdalena Frąckowiak |

podobne artykuły