PL / EN
PROFESJONALNA PIELĘGNACJA PAZNOKCI – NOWA GAMA PRODUKTÓW OD ESSIE

PROFESJONALNA PIELĘGNACJA PAZNOKCI – NOWA GAMA PRODUKTÓW OD ESSIE

Szybki wzrost, anti-aging, wzmocnienie czy może uniwersalny manicure? Poznajcie nową linię produktów do profesjonalnej pielęgnacji paznokci od marki Essie.

Masz problem z paznokciami lub czegoś im ewidentnie brakuje? Marka essie wychodzi na wprost czterem najczęściej spotykanym dolegliwościom, dlatego stworzyła nową gamę produktów do profesjonalnej pielęgnacji paznokci, która jest podstawą starannego manicure i pedicure. Linia odpowiada na problem wolnorosnących, cienkich i rozdwajających się, zdrowych i normalnych paznokci oraz pojawiających się na nich bruzd i przebarwień.

 

Do każdego z tych problemów dobrano odpowiednie usługi manicure – szybki wzrost, która zapewnia równomierne wygładzenie paznokcia i zabezpiecza lakier przed odpryskiwaniem; anti-aging sprawia, że płytka staje się zdrowsza; wzmocnienie, która zgodnie z nazwą wzmacnia i uodparnia na uszkodzenia oraz usługa manicure uniwersalny, która jest przeznaczona do każdego rodzaju paznokci i dzięki trzem produktom wchodzącym w jej skład pozwala zwiększyć przyczepność lakieru, przyspiesza jego wysychanie oraz nawilża skórki.

 

A Wy jak dbacie o swoje paznokcie? Wszystkie usługi essie dostępne są w salonach manicure marki.

 

video

CHANEL CRUISE 2022/23

tagi: Essie | pielęgnacja | paznokcie | pielęgnacja paznokci |

podobne artykuły