Logotyp serwisu lamode.info
PREZENTACJA KOLEKCJI MAGDY HASIAK PREE–FALL 2013 - FOTORELACJA

PREZENTACJA KOLEKCJI MAGDY HASIAK PREE–FALL 2013 - FOTORELACJA

Jak mieszka Magda Hasiak? My już wiemy! Zobaczcie fotorelację z nietypowej prezentacji kolekcji projektantki pree-fall 2013.

Lubimy nietypowe spotkania! A te, które mocno inspirują modowo są nam szczególnie bliskie. Jeśli preferujecie lub dopiero szukacie niebanalnych ubrań na co dzień, które stanowią mieszankę casualowego stylu z tym odpowiednim na bardziej oficjalne wyjścia, na pewno znacie polską projektantkę Magdę Hasiak.

 

W ubiegłym tygodniu, by pokazać nam swoją najnowszą kolekcję pree-fall 2013, zaprosiła nas do swojego mieszkania! Wprawdzie nie do końca jest to prawdą, ale klimat miejsca gdzie, na co dzień żyje i tworzy idealnie oddano w warszawskim showroomie Full Of Style. Tego dnia jego wnętrza zaaranżowano na mieszkanie projektantki z pomocą innego showroomu - Reset - specjalizującego się w wyszukanym designie.

 

Fani i redaktorzy w jednej osobie oraz blogerzy i znajomi mogli porozmawiać z projektantką przy lampce wina i poczuć się jak w domu. A podobno to dopiero początek tak wyjątkowych spotkań!

 

Zajrzyjcie do galerii i zobaczcie jak Magda Hasiak sprawdziła się w roli gospodyni w showroomie na ul. Frascati!

 

tagi: Magda Hasiak | Full Of Style | kolekcja pree-fall 2013 |

podobne artykuły