PL / EN
PREZENTACJA KOLEKCJI HUGO BOSS WIOSNA LATO 2013

PREZENTACJA KOLEKCJI HUGO BOSS WIOSNA LATO 2013

W ostatnią środę w przestrzeni eleganckiego warszawskiego apartamentu zostały zaprezentowane kolekcje wszystkich linii Hugo Boss na wiosnę lato 2013. Zobaczcie, co marka przygotowała na kolejny sezon.

W niepozornej kamienicy na ulicy Poznańskiej w Warszawie 21 listopada odbyła się prezentacja kolekcji znanej niemieckiej marki Hugo Boss. Zaproszeni goście mogli obejrzeć projekty na sezon wiosna lato 2013 z każdej linii od Orange zaczynając i na Black kończąc, które zostały oryginalnie wyeksponowane w oddzielnych pokojach apartamentu. Na regałach pośród książek można było znaleźć dodatki - torebki i buty, a na manekinach porozstawianych w pomieszczeniach zaprezentowano najnowsze letnie projekty. Na spotkaniu obecni byli także zagraniczni przedstawiciele Hugo Boss, którzy z chęcią opowiadali o marce i jej nowej kolekcji.

 

 

Co na nowy sezon proponuje nam marka? Każda z jej linii jest zupełnie inna. Jedna sportowa druga bardzo modowa a inna niezwykle elegancka. Poszczególne kolekcje można scharakteryzować inaczej poprzez wspólny mianownik, jakim jest ukierunkowanie na dany sezon. Zobaczcie jak wyglądała ich prezentacja a już niebawem zajrzyjcie do nas – pokarzemy Wam dokładnie co proponuje Hugo Boss na wiosnę lato 2013.

 

Wyświetl ten post na Instagramie

Post udostępniony przez LAMODE.INFO (@lamodeinfo)

video

TOMASZ OSSOLIŃSKI WIOSNA 2022

tagi: kolekcja wiosna lato 2013 | trendy wiosna lato 2013 | prezentacja kolekcji | Hugo Boss |

podobne artykuły