PL / EN
Logotyp serwisu lamode.info
PREZENTACJA KAPSUŁOWEJ KOLEKCJI MOZCAU – THE FIRST LADY

PREZENTACJA KAPSUŁOWEJ KOLEKCJI MOZCAU – THE FIRST LADY

Zobaczcie relację redakcji LAMODE.INFO z prezentacji najnowszej kolekcji polskiej marki Mozcau. The First Lady to czarno-białe propozycje na każdą okazję.

Inspirowana stylem pierwszych dam i kobiet polityki łączy w sobie dwa podstawowe i ponadczasowe kolory – czerń i biel oraz proste, nieskomplikowane fasony. Taka jest najnowsza kapsułowa kolekcja The First Lady polskiej marki Mozcau, stworzonej przez projektantkę Kasię Wyrozębską. Oficjalna prezentacja projektów odbyła się 21. lutego na przestrzeni jednej z warszawskich perfumerii Douglas.

 

Mini pokaz mody poprzedziło spotkanie z trenerem marki La Praire, która była partnerem spotkania. Bowiem kameralne grono, przede wszystkim stałych klientek obu brandów mogło nie tylko zobaczyć najnowsze propozycje kosmetyków, ale także projekty Mozcau, które jak przedstawiła projektantka „sprawdzą się w każdej sytuacji zarówno tej bardzo oficjalnej jak i podczas mniej służbowego wyjścia”. Podstawową paletę barw uzupełniał również kolor ecru, który przypadnie do gustu paniom nielubiącym standardowej bieli. Poza tunikami i sukienkami w kolekcji pojawiły się również najnowsze, pojemne torby Mozcau idealne m.in. na zakupy.

 

Zajrzyjcie do galerii i zobaczcie naszą fotorelację!

video

CHANEL JESIEŃ ZIMA 2022/23

tagi: Mozcau | kolekcja The First Lady |

podobne artykuły