PL / EN
PREMIERA KALENDARZA YES 2014

PREMIERA KALENDARZA YES 2014

12 listopada w Pin-up Studio w Warszawie, miała miejsce premiera kalendarza Yes 2014. Jego twarzą została modelka Patrycja Gardygajło. Sprawdźcie szczegóły. 

Twarzami kalendarza YES były już takie modelki jak Zuzanna Bijoch, Ania Jagodzińska, Ewa Witkowska i Magdalena Frąckowiak. Tym razem w roli gwiazdy najnowszego wydania na rok 2014 pojawiła się Patrycja Gardygajło.

 

Na zdjęciach Marcina Kempskiego, polska modelka prezentuje się w naturalnej, delikatnej odsłonie - taki wizerunek doskonale realizuje temat przewodni tegorocznej edycji kalendarza, jakim jest kobieca umiejętność wyrażania swojej naturalności i indywidualizmu.

 

Uroczysta premiera kalendarza, która miała miejsce w warszawskim Pin-up Studio, tradycyjnie zebrała spore grono gości. Oprócz celebrytów, pojawiło się mnóstwo osób z branży mody. Nie zabrakło oczywiście twórcy zdjęć do kalendarza – Marcina Kempskiego, jak i polskich fotografów –  współpracujących z marką YES przy jego wcześniejszych wydaniach: Aldony Karczmarczyk, Zuzy Krajewskiej, Bartka Wieczorka czy Magdaleny Łuniewskiej.


Wernisaż uświetnił występ wokalistki jazzowej Agi Zaryan, która zaśpiewała utwory ze swojego najnowszego albumu „Remembering Nina & Abbey” (jego polska premiera odbyła się tego samego dnia). Trzecią premierą tego wieczoru był pierścionek „Metropolitan” z Diamentem Idealnym YES.

 

Zobaczcie efekty współpracy marki YES z Patrycją Gardygajło oraz zajrzyjcie do galerii zdjęć z premiery kalendarza. 

 

 

video

GUCCI LINK TO LOVE

tagi: Premiera kalendarza YES | premiera kalendarza YES 2014 | premiera kalendarza YES relacja | Patrycja Gardygajło | Marcin Kempski | YES |

podobne artykuły