PL / EN
BIOGRAFIA VIVIENNE WESTWOOD W PAŹDZIERNIKU 2014

BIOGRAFIA VIVIENNE WESTWOOD W PAŹDZIERNIKU 2014

Już w październiku przyszłego roku będziemy mieli okazje poznać nową biografię najbardziej zbuntowanej projektantki na świecie. Jesteście ciekawi jakie historie ze swojego życia szykuje dla nas Vivienne Westwood?

Jak w dwóch słowach możemy nazwać osobę, która jest swoistą mieszanką punka i damy imperium brytyjskiego? Oczywiście Vivienne Westwood!  Brytyjska projektantka zapowiedziała, że już w październiku przyszłego roku przewiduje wydanie swojej najnowszej biografii. Książka prezentuje historie zarówno z zawodowego jak i prywatnego życia artystki. Pojawią się w niej rownież liczne anegdoty o jej wysoko postawionych znajomych.

 

 

„Żyjący zasługują na szacunek, zmarli na prawdę. Ian i ja wspólnie pracujemy nad książką. Jestem bardzo podekscytowana tym, że będzie to moja własna opowieść, historia, która nie przytrafiła się wcześniej nikomu innemu” powiedziała Westwood w jednym z wywiadów.

 

 

We wspomnieniach zawarte będzie całe życie projektantki począwszy od czasów spędzonych w Tintwistle, przygód ze szkolnego podwórka, podstawówki, poprzez studia w Londynie, walkę o dobro naszej planety i prawa człowieka, aż po jej najnowsze osiągnięcia oraz kolekcje.

 

 

„Ona jest kimś więcej, niż mogłoby się wydawać na pierwszy rzut oka” – przyznaje Ian Kelly. My absolutnie się z nim zgadzamy i z niecierpliwością wyczekujemy na publikację. Jesteście ciekawi jakie smaczki szykuje dla swoich wielbicieli nieprzewidywalna w swych poczynaniach Vivienne?

 

 

video

TRENDY JESIEŃ 2022

tagi: biografia | Vivienne | Westwood | Vivienne WestwoodIan Kelly | książka | |

podobne artykuły