Logotyp serwisu lamode.info
PRAPREMIERA KALENDARZA JOOST 2012/2013

PRAPREMIERA KALENDARZA JOOST 2012/2013

Plich, Jemioł, Klimas i wielu innych – czyli najgorętsze nazwiska polskiej branży mody i prapremiera Kalendarza JOOST 2012/2013 dla fundacji „Podziel się sercem”.

3. lutego w warszawskim Soho Factory odbyła się uroczysta prapremiera Kalendarza JOOST 2012/2013 dla fundacji „Podziel się sercem”. Projekt, jako efekt działań uznanych polskich projektantów i agencji JOOST, w swojej formie ukazuje polskie osobowości świata mody i ich projekty. Do akcji zaangażowali się między innymi: Plich, Joanna Klimas, Łukasz Jemioł, Bohoboco, Maldoror czy Ewa Minge.

 

Na każdej ze stron kalendarza możemy podziwiać projektanta w towarzystwie młodziutkiej modelki Magdy Panasiuk, ubranej w kreację każdego z designerów. Za zdjęcia do projektu odpowiedzialny jest fotograf Bartek Sejwa, za wizaż Ewa Krajewska-Wojtulewicz, a za fryzury Ewa Pieczarka.

 

Kalendarz JOOST 2012/2013 to połączenia emocji, piękna i sztuki, a do tego wsparcie dla najbardziej potrzebujących dzieci, które marzą o szczęśliwym domu i twórczym rozwoju.

 

Już dziś można zobaczyć i kupić ten wyjątkowy kalendarz rozpoczynający się od 1 czerwca 2012 roku na stronie:

 

http://www.joost-agency.com/pl-pl/LICYTUJ.html

 

Bądź modny i podaruj serce!

tagi: Bohoboco | Joanna Klimas | Ewa Minge | Joost | Łukasz Jemioł |

podobne artykuły