PL / EN
PRABAL GURUNG READY-TO-WEAR JESIEŃ ZIMA 2017

PRABAL GURUNG READY-TO-WEAR JESIEŃ ZIMA 2017

Społeczny manifest, plus size i zachwycające kreacje na czerwony dywan. Zobaczcie sami!

W finale pokazu na sezon jesień zima 2017, Prabal Gurung wysłał modelki na wybieg w t-shirtach ze sloganami: Revolution has no borders, I am an immigrant, czy: Nevertheless, she persisted. A napis na piersi projektanta podsumował: Tak właśnie wyglądają feministki.

Na t-shirtach się jednak nie skończyło. Bo chociaż widok modelki o rozmiarze większym niż 34 nie jest już niczym radykalnym, to wciąż dziwi. Gurung pokazał dwie modelki plus size, podejmując tym samym inicjatywę w dążeniach świata mody do różnorodności kształtów.

ZOBACZ TEŻ: COACH READY-TO-WEAR JESIEŃ ZIMA 2017!

W samej  kolekcji wyczuwalne były schematy, którymi Amerykanin posłużył się w zeszłym sezonie – akcent pojawił się na spiętych w talii paskiem sukienkach, rzędach jedwabnych guzików, a z drugiej strony przykuł uwagę publiczności mięsistymi, ręcznie robionymi swetrami i ekstrawaganckimi, wielobarwnymi futrami.

 

Wideo: Prabal Gurung/Fall Winter 2017/Full Fashion Show

Nas jednak zachwyciła przede wszystkim piękna, czerwona suknia z aksamitu z otworem na dekolcie oraz czarna, która zamknęła pokaz blaskiem trzystu tysięcy płynnych kryształków. Zobaczcie sami!

Wyświetl ten post na Instagramie

Post udostępniony przez LAMODE.INFO (@lamodeinfo)

video

POKAZ CHANEL MÉTIERS D’ART 2021/22

tagi: POKAZ MODY | PRABAL GURUNG | JESIEŃ ZIMA 2017 | New York Fashion Week |

podobne artykuły