PL / EN
POPULARNE JOGINKI NA INSTAGRAMIE

POPULARNE JOGINKI NA INSTAGRAMIE

Poznaj joginki, które zdobywają popularność na Instagramie!

Zarażają nas pasją do jogi i sprawiają, że ćwiczenia stają się sposobem ekspresji ciała. Oto najbardziej inspirujące joginki na Instagramie.

POPULARNE JOGINKI NA INSTAGRAMIE

Wśród naszych ulubionych joginek znajduje się Kino McGregor, którą znajdziesz na Instagramie pod nazwą @kinoyoga. Jej konto śledzi 1.1 mln osób. Nauczycielka jogi rozciąga się nad morzem, a wyjątkowa sceneria czyni jej profil jeszcze ciekawszym. Asany, które prezentuje polecamy zaawansowanym miłośnikom tego sportu! 

Kolejny profil @katrynbuding wprowadza nas w klimat relaksu i mody. Joginka uprawia sport nie tylko w ubraniach przeznaczonych do gimnastyki, ale także codziennych stylizacjach. Pokazuje tym samym, że joga to styl życia i moda, która może towarzyszyć Ci na każdym kroku. Jej profil obserwuje 220 tys. osób. 

Warto śledzić konto na Instagramie @beachyyoagagirl, Kerri Verny, której motto brzmi „Nie ma rzeczy niemożliwych”. Filozofię tę przekłada na praktykę jogi. Jej pozy są gwiazdorskie, a przy poszczególnych asanach jogince towarzyszy pies. Profil śledzi aż 1 mln osób.

POLECAMY: BLOGERKI PLUS AGE

JOGINKA INNA NIŻ WSZYSTKIE

Koniecznie zajrzycie na Instagrama @patbailey, pełne wypraw w rozmaite zakątki świata. Patricia Russo to joginka i estetka, która przenosi nas w świat harmonii, piękna i samodyscypliny. Na jej profilu znajdziesz masę motywujących zdjęć, które robią furorę. Konto śledzi 97.7 tys. followersów.

Jak widać joginki czują się jak ryba w wodzie także na kanałach social mediach. Potrafią łączyć sport z wyczuciem estetycznym.

W naszej galerii odnajdziesz zdjęcia z pasjonatkami jogi. Zajrzyj i inspiruj się tą piękną formą sportu, wywiedzioną z Indii.

Wyświetl ten post na Instagramie

Post udostępniony przez Agata Tanter (@agatatanter)

video

POKAZ CHANEL MÉTIERS D’ART 2021/22

tagi: joga | INSTAGRAM |

podobne artykuły