Logotyp serwisu lamode.info
BLOGERKI PLUS AGE

BLOGERKI PLUS AGE

Wyczucie stylu jest jak skarb - możesz go mieć w każdym wieku! 

Spis treści

1. BLOGERKI PLUS AGE – INSPIRACJE

Na każdym kroku udowadniają, że styl to kwestia wyczucia i dobrego gustu, a nie wieku. Nie stronią od kanałów social media takich jak Instagram i w dodatku inspirują! O kim mowa? Przed Wami blogerki plus age!

BLOGERKI PLUS AGE – INSPIRACJE

O tym, że inspirować można w każdym wieku przekonuje nas Alyson Walsh, której styl ubierania się jest porównywany do Alexy Chung. Chociaż wiekowo nie idą w parze, to przyświeca im wspólny cel – wpływają na modę i lansują najnowsze trendy. Casualowe stylizacje Alyson Walsh znajdziecie na blogu That is not my age.

Kolejną blogerką plus age, której stylizacje nie mogą Was ominąć jest Patti Gibbons. Na jej portalu Not Dead Yet znajdziecie perełki modowe we wzory i różne kolory. Patti pokazuje, że modą można bawić się nawet po sześćdziesiątce!

Zerknijcie koniecznie na bloga Accidental Icon. Odwaga, kreatywność oraz energia – te hasła przyświecają Lyn Slater. Jeśli myślicie, że starsze kobiety noszą głównie konserwatywne stroje, ta blogerka Was przekona, że przebojowość jest zarezerwowana dla pań w każdym wieku. Skórzane spódnice, T-shirty z nadrukami, czerwona biżuteria – tego nie brakuje w jej szafie!

Do naszej listy dodajemy dwa inspirujące blogi, których właścicielki mają powyżej 50 lat i są na bieżąco z modą! Odwiedźcie portale Anetty Höldrich, Lady of Style oraz Cathy Williamson, The Middle Page.

fot. Instagram/ @themiddlepageblog

POLECAMY: NAJLEPSZE BLOGERKI PLUS SIZE

W naszej galerii zdjęć zobaczycie ciekawe propozycje stylizacji blogerek plus age.

tagi: stylizacje | blogerki plus age | blogi modowe | stylista radzi | metamorfozy | TRENDY |

podobne artykuły