PL / EN
MODELKI AGENCJI D’VISION NA ŚWIATOWYCH WYBIEGACH

MODELKI AGENCJI D’VISION NA ŚWIATOWYCH WYBIEGACH

Polskie modelki znowu podbiły wybiegi na światowych tygodniach mody. Przeczytajcie osiągnięcia podopiecznych D'Vision!

Wszystkie najważniejsze Fashion Weeks na sezon jesień zima 2013 już za nami. Stąd czas na małe podsumowanie sukcesów polskich modelek w światowych stolicach mody. Z roku na rok nasze rodaczki coraz bardziej podbijają wybiegi najbardziej cenionych projektantów.

 

 

Przyjrzyjmy się osiągnięciom topowych modelek agencji D’VISION. W tej edycji New York Fashion Week należał do Zuzi Bijoch. Występowała w aż piętnastu pokazach. Chodziła między innymi dla Anny Sui, Derek Lam, Jasona Wu, Michaela Kors, Oscara de la Renta czy Ralpha Laurena. Niemałą popularnością cieszyła się również w Mediolanie, gdzie pokazywała projekty Dolce & Gabbana, Etro, Gucci czy Versace.

 

 

Kolejną rozchwytywaną pięknością jest Maja Salamon. Do niej z kolei należały paryskie wybiegi. Szła m.in. u Dries Van Noten, Kenzo, Maison Martin Margiela, Saint Laurent czy Valentino. Świetnie radziły sobie również Patrycja Gardygajło, która pojawiła się m.in. na wybiegu Chanel, Soni Rykiel, oraz Maria Loks, którą mogliśmy podziwiać w pokazach DKNY, Marc Jacobs czy Victorii Beckham.

 

 

Oprócz tego na wybiegach w Paryżu wystąpiła Justyna Faszcza zaś Anie Janiak i Dagmarę Michalską można było spotkać na pokazach w Mediolanie, Londynie i Paryżu. Intrygująca natomiast była nieobecność Anji Rubik... Czy także zastanawiacie się, gdzie podziała się polska supermodelka? 

 

 

Zobaczcie najciekawsze ujęcia modelek D'Vision w naszej galerii!

 

Wyświetl ten post na Instagramie

Post udostępniony przez LAMODE.INFO (@lamodeinfo)

video

100 LAT CHANEL N°5

tagi: Patrycja Gardygajło | Marta Loks | D'Vision | Maja Salamon | ZUZANNA BIJOCH |

podobne artykuły