Logotyp serwisu lamode.info
POLSKI DESIGN W DZIECIĘCYM POKOJU - PLECIAKI

POLSKI DESIGN W DZIECIĘCYM POKOJU - PLECIAKI

Przedstawiamy Wam kolorowe Pleciaki marki Protein Design. Zobaczcie, jakie funkcje może spełniać ten niepozorny dziecięcy mebel.

Polski design jest coraz częściej doceniany przez klientów zarówno w kraju jak i za granicą. Zapoznajcie się z Pleciakiem marki Protein Design - pojemnikiem, siedziskiem i zabawką - w jednym!

 

Pleciaki powstały z inspiracji tradycyjnym, często spotykanym na wsi wiadrem emaliowanym. Forma i wymiary są identyczne z "oryginałem", jednak na tym kończą się podobieństwa między tymi dwoma produktami.  

 

Pleciaki wykonane są zgodnie z wszystkimi obowiązującymi obecnie trendami w dziecięcym designie. Zgodnie z nurtem eko, do ich produkcji używane są stare gazety. Natomiast charakterystyczne tkaniny z oryginalnymi zalipiańskimi malowankami nawiązują silnie do tradycji ludowych. Istotny jest również fakt, iż produkty te powstały w Polsce. Najważniejsza jednak w przypadku Pleciaków jest ich wielofunkcyjność. Wraz z rozwojem dziecka mogą zmieniać swoje zastosowanie – posłużą maluchom (i rodzicom) jako pufka, siedzisko, schowek na zabawki, edukacyjna mata.

 

Jeśli potrzebujecie więcej argumentów na to, aby zdecydować się na taki mebel do pokoju Waszego dziecka, zapraszamy do galerii i na http://shop.lovedesign.pl.

 

tagi: design | dziecko | meble dziecięce | Pleciaki | Protein Design |

podobne artykuły