PL / EN
„POKOCHAJ SWOJE WŁOSY” - PORADNIK STYLISTKI FRYZUR JAGI HUPAŁO

„POKOCHAJ SWOJE WŁOSY” - PORADNIK STYLISTKI FRYZUR JAGI HUPAŁO

Jak mieć piękne i zadbane włosy? Na te i wszystkie inne pytania odpowiedź znajdziecie w pierwszej książce – poradniku Jagi Hupało, która o włosach wie wszystko i teraz postanowiła się tą wiedzą podzielić. Poznajcie szczegóły!

Drugiego tak profesjonalnego poradnika dotyczącego włosów ani takiego, który udowadnia, że warto je pokochać nie znajdziecie na polskim rynku. W dodatku jego autorem jest osoba, która na włosach zna się jak nikt inny. Najbardziej rozpoznawalna w Polsce stylistka fryzur Jaga Hupało wie o nich w zasadzie wszystko, dlatego jej rady są niezaprzeczalnie na wagę złota.

 

O tym czy prostowanie niszczy włosy, czy powinny schnąć bez użycia suszarki oraz jak sprawić by były piękne i zadbane dowiecie się z jej poradnika „Pokochaj swoje włosy”, który powstał w odpowiedzi na ogólnopolskie badania rynku marki Philips, z którą już od jakiegoś czasu współpracuje stylistka.

 

W książce, która dostępna jest już w sprzedaży znajdziecie zarówno odpowiedzi na najbardziej nurtujące Was pytania dotyczące włosów, jak i porady ekspertów m.in. dietetyka, dermatologa oraz trychologa, ale także przydatne informacje odnośnie odpowiedniej dla danego typu włosów pielęgnacji czy stylizacji. Dowiecie się także jak uniknąć wielu problemów z fryzurą i jak prawidłowo dobierać i korzystać z produktów do stylizacji, ale także jak mieć zadbane włosy nie poświęcając im ogromnej ilości czasu bowiem poradnik stworzony został z myślą o współczesnej kobiecie, która nie ma zbyt wiele wolnych chwil dla siebie a zawsze chce wyglądać atrakcyjnie.

video

GUCCI LINK TO LOVE

tagi: Jaga Hupało | jak pielęgnować włosy | poradnik Jagi Hupało | poradnik „Pokochaj swoje włosy” |

podobne artykuły