PL / EN
POKAZ VICTORIA’ S SECRET PRZENIESIONY DO LONDYNU

POKAZ VICTORIA’ S SECRET PRZENIESIONY DO LONDYNU

Słynne Aniołki przenoszą się ze Stanów Zjednoczonych do Europy, za sprawą najbliższego pokazu Victoria’s Secret, który odbędzie się w Londynie. Dowiedzcie się więcej.

Znamy już miejsce najbliższego pokazu marki Victoria’s Secret. Tym razem jedno z najpopularniejszych wydarzeń, cieszących się sporym zainteresowaniem wśród publiczności, po raz pierwszy przeniesie się do Londynu.

 

Biorąc pod uwagę, że pokazy kolekcji amerykańskiej marki odbywały się przede wszystkim na terenie Stanów Zjednoczonych (Nowy Jork, Los Angeles, Miami), a Aniołki zawitały ostatnio do Europy w 2001 roku (Cannes), jest to z pewnością zdecydowana zmiana, której trudno nie zauważyć.

 

Informacja została ogłoszona przez dyrektora marketingu Victoria’s Secret - Eda Razeka oraz modelki Adrianę Lime i Candice Swanepoel.


„Chcieliśmy przyjechać do Londynu już od 1998 roku, dlatego jesteśmy strasznie podekscytowani tą możliwością” – powiedział Razek. „Szczerze, to wcześniej nie byliśmy tutaj wystarczająco znani, dopóki nie otworzyliśmy sklepów. Obecnie, w Wielkiej Brytanii mamy ich już sześć”.


Pokaz odbędzie się 2 grudnia w londyńskim Earls Court. Jak do tej pory, nie potwierdzono jeszcze nazwiska gwiazdy, która uświetni swoim występem całe wydarzenie. 

 

 

 

video

POKAZ MODY: DYPLOMY ASP

tagi: Victoria's Secret | Victoria's Secret Londyn | Ed Razek | Adriana Lima | Candice Swanepoel |

podobne artykuły