Logotyp serwisu lamode.info
POKAZ KOLEKCJI TOMAOTOMO NA VANCOUVER FASHION WEEK

POKAZ KOLEKCJI TOMAOTOMO NA VANCOUVER FASHION WEEK

Tomasz Olejniczak Tomaotomo podczas Vancouver Fashion Week zaprezentował swoją kolekcję na sezon wiosna lato 2012. Zobaczcie zdjęcia z kanadyjskiego wybiegu.

Fakt, że polscy projektanci coraz częściej zauważani są przez zagraniczne media z pewnością bardzo cieszy. I chociaż Vancouver Fashion Week nie należy do najbardziej medialnych wydarzeń modowych na świecie, zaproszenie do zaprezentowania tam swojej kolekcji było dla Tomasza Olejniczaka Tomaotomo, stawiającgo w branży swoje pierwsze kroki, nie lada wyróżnieniem.

 

6. listopada w Masik Studio w Vancouver podczas Tygodnia Mody odbył się pokaz kolekcji na sezon wiosna lato 2012. Na wybiegu królowały soczyste odcienie cytryny zmieszane z przygaszonymi beżami i ecrú. Kolor postarzanego złota, ciężkie hafty i koronki nadawały kolekcji klimatu lekko vintage, z kolei proste fasony koszulowych bluzek i klasycznych spodni stawiały ją pomiędzy klasyczną elegancją a nowoczesnym glamour.

 

W kolekcji Tomaotomo kolejny raz zauważyć można odważne przezroczystości, długości maxi oraz skóry, których projektant nie boi się używać. Poszczególne modele z pewnością znajdą swoich właścicieli wśród dojrzałych kobiet, które ponad modowe szaleństwo cenią nonszalancję w klasyce.

tagi: Tomasz Olejniczak Tomaotomo | trendy wiosna lato 2012 | moda polska | pokaz mody |

podobne artykuły