PL / EN
POKAZ KOLEKCJI L.A.M.B. GWEN STEFANI

POKAZ KOLEKCJI L.A.M.B. GWEN STEFANI

Jak mawiają…nic na siłę.

Styl Gwen Stefani rozpoznają niemal wszyscy. Lodowy blond plus czerwona szminka, piękny głos oraz charakterystyczne stylizacje.

 

Jako projektantka debiutowała sześć lat temu. Od tego czasu zyskała wielu sympatyków jak i przeciwników swojej mody. Nazwa L.A.M.B to skrót od  Love, Angel, Music, Baby (tytuł solowego albumu Gwen). Cztery mające ze sobą niewiele wspólnego słowa – można powiedzieć - oddają,  paradoksalnie swoim niedopasowaniem charakter ostatniej kolekcji. Podobno ubrania prezentowane na pokazach mają oddawać muzykę Gwen Stefani, jej osobowość i nieco old school’owego ducha. 

 

 

tl_files/moda zagraniczna/pokazy mody/POKAZ KOLEKCJI L.A.M.B. GWEN STEFANI/lamb.jpgfot. East News

 

Najnowsza kolekcja ready-to-wear na sezon  jesień/ zima 2010-11, ujrzała światło dzienne na nowojorskim Fashion Week. Projektantkę zainspirowały ognista czerwień, srebro, pastelowy fiolet i odcienie szarości. W gruncie rzeczy, kolorów w kolekcji jest zatrzęsienie, natomiast nowatorskich rozwiązań jak na lekarstwo. Wiele powielonych trendów z poprzednich sezonów np. jeansy typu boyfriend, kratka na koszulach czy poszarpane t-shirty. Nieco niedobrane printy (afrykański wzór na sukience, ale na bluzce już wzory z lat 80-tych)

 

Charakterystycznym elementem kolekcji są skórzane paski, oplatające modelki niczym liany oraz karminowe usta (osobisty akcent Gwen Stefani). Kolekcja ekspresyjna, ale niestety raczej nie nowatorska i mało spójna.

video

GUCCI LINK TO LOVE

tagi: pokaz mody | Gwen Stefani | jesień-zima | TRENDY |

podobne artykuły