PL / EN
POKAZ PIERRE BALMAIN – STYLIZACJE GWIAZD

POKAZ PIERRE BALMAIN – STYLIZACJE GWIAZD

Z tłumu gwiazd obecnych podczas pierwszego pokazu Pierre Balmain w Polsce wyłaniamy te, których stylizacje najbardziej przypadły nam do gustu. Zobaczcie, w co wczoraj ubrały się Joanna Horodyńska, Zosia Ślotała i Anna Czartoryska!

 

Takiego wydarzenia modowego dawno już nie było! Od czasu, gdy ponad rok temu Balmain ogłosiło, że rusza z nową, młodzieżową odsłoną marki, niecierpliwie czekaliśmy, czy Pierre Balmain, bo tak nazywa się tańsza linia słynnego paryskiego domu mody, zawita także do Warszawy, z radością przyjęliśmy więc wiadomość o pierwszym w Polsce pokazie brandu, który miał miejsce wczoraj wieczorem w luksusowym Ufficio Primo.

 

 

Wydarzenie tej rangi przyciągnęło oczywiście całą śmietankę towarzyską, zaś my, obserwując stylizacje gwiazd zgromadzonych na prezentacji kolekcji jesień zima 2013/2014, postanowiliśmy przedstawić Wam te, które najbardziej przypadły nam do gustu.

 

 

Naszą uwagę jak zwykle przyciągnęła Joanna Horodyńska, która na pokazie pojawiła się w czarnym, ozdobionym transparentnymi aplikacjami zestawie Alexander Wang oraz w wysoko sznurowanych sandałkach na obcasie Jimmy Choo. Podczas gdy znana trendsetterka prezentowała się nowocześnie i elegancko, Zosia Ślotała postawiła raczej na rockową nonszalancję, ubierając się wczoraj w skórzaną kamizelkę Pierre Balmain i uzupełniając całość stylizacji wysadzaną ćwiekami kopertówką Valentino. Na pochwałę zasługuje także Anna Czartoryska od stóp do głów w projektach Guess by Marciano. Aktorka zna swoje atuty i konsekwentnie trzyma się casualowego, ale i kobiecego stylu. Etniczna mini w połączeniu z białą koszulą i skórzaną biker jacket to nasz typ.

 

 

Joanna Horodyńska, Zosia Ślotała, a może Anna Czartoryska? Która gwiazda najlepiej prezentowała się na wczorajszym pokazie kolekcji Pierre Balmain?

 

video

CHANEL - POKAZ WIOSNA LATO 2022

tagi: Pierre Balmain | Balmain | pokaz Pierre Balmain | Pierre Balmain Polska | Pierre Balmain Warszawa | Joanna Horodyńska | Zosia Ślotała | Anna Czartoryska |

podobne artykuły