PL / EN
PODWIECZOREK Z FULL OF STYLE OKIEM LAMODE.INFO

PODWIECZOREK Z FULL OF STYLE OKIEM LAMODE.INFO

Przedstawiamy Wam kolejne modowe miejsce na mapie Warszawy. W ubiegłym tygodniu na podwieczorku spotkaliśmy się w Full Of Style. Sprawdźcie!

Takie spotkania lubimy najbardziej! W jeden z cieplejszych kwietniowych dni wybraliśmy się całą redakcją LAMODE.INFO na podwieczorek do miejsca, które swoją obecność właśnie zaznacza na modowej mapie Warszawy. Na ulicy Frascati w pięknych białych wnętrzach powstała przestrzeń tętniąca tym, co nam najbliższe.

 

Łączy w sobie zamiłowanie do mody, polskie projekty i miejsce, w którym przy kawie można porozmawiać o branżowych nowościach i trendach. Poznajcie Full Of Style – butik założony przez Agatę Zych-Zielińską, który do tej pory był wirtualny (fullofstyle.pl), a już teraz ma swoją stacjonarną siedzibę. Znajdziecie tam showroom gdzie przed zakupem możecie przymierzyć wybrane rzeczy od takich marek jak m.in. Nenukko, Joanna Wodzińska, Magda Hasiak, Antbag czy Blessus.

 

To modowa przestrzeń (w dodatku z ogródkiem!), którą trzeba odwiedzić. I jest ku temu dobra okazja. Co czwartek od 16:00 do 18:00 w Full Of Style załapiecie się na podwieczorek, gdzie przy kawie i kawałku ciasta zrobicie zakupy z 15% rabatem.

 

Jeśli jeszcze nie byliście to koniecznie wybierzcie się tam w poszukiwaniu dobrej, polskiej mody. Bardzo możliwe, że redakcja LAMODE.INFO też tam będzie! Póki co zajrzyjcie do galerii i zobaczcie jak spędziliśmy późne popołudnie u Full Of Style!

 

OPEN OFFICE FULL OF STYLE oraz SHOWROOM
ul. FRASCATI 4/2
00-483 WARSZAWA


Godziny otwarcia:

Pon-Piątek 10:00 - 18:00

Sobota – 11:00-14:00

 

Wyświetl ten post na Instagramie

Post udostępniony przez LAMODE.INFO (@lamodeinfo)

video

CHANEL - POKAZ WIOSNA LATO 2022

tagi: PODWIECZOREK Z FULL OF STYLE OKIEM LAMODE.INFO |

podobne artykuły