PL / EN
PIERWSZA KAMPANIA NOWEJ LINII RALPH LAUREN POLO WOMEN

PIERWSZA KAMPANIA NOWEJ LINII RALPH LAUREN POLO WOMEN

O damskiej linii Ralph Lauren Polo dowiedzieliśmy się podczas ostatniej edycji Tygodnia Mody w Nowym Jorku. Tym razem przyszedł czas na kolejną odsłonę nowej kolekcji. Poznajcie szczegóły.

Damska linia Ralph Lauren Polo zadebiutowała na wybiegu podczas ostatniej edycji Tygodnia Mody w Nowym Jorku. Wtedy też poznaliśmy dwadzieścia pięć sylwetek w stylu boho, które podczas pokazu mody poprzedziły prezentację regularnej kolekcji amerykańskiej marki.

 

Tym razem przyszedł czas na kolejną odsłonę linii Ralph Lauren Polo Women, za sprawą kampanii autorstwa Bruce’a Webera, znanego fotografa oraz wieloletniego przyjaciela marki. Jak powiedział sam projektant: „Od samego początku Bruce wiedział, co mam na myśli, a ja doskonale rozumiałem jego. Obaj dzielimy zamiłowanie do rustykalności i prostolinijności”.


Sesja została zrealizowana w Santa Barbara w Kalifornii. Towarzyszą jej trzy krótkie filmy – „Are We Going Downtown?”, „Letters to Lauren” oraz „Record Store”, które od dziś mają swoją premierę na stronie internetowej marki - ralphlauren.com, przy okazji debiutu zakładki The World of Polo.

 

Kampania damskiej linii zapowiada również otwarcie flagowego butiku Polo Ralph Lauren, które odbędzie się 28 sierpnia na Fifth Avenue w Nowym Jorku.

 

video

GUCCI LINK TO LOVE

tagi: Ralph Lauren Polo Women | Bruce Weber | Ralph Lauren Polo Women kampania jesień zima 2014/2015 | RALPH LAUREN |

podobne artykuły