PL / EN
MAGDALENA FRĄCKOWIAK WE WRZEŚNIOWYM VOGUE CHINA

MAGDALENA FRĄCKOWIAK WE WRZEŚNIOWYM VOGUE CHINA

W sesji dla najnowszego wydania Vogue China pojwiła się Magdalena Frąckowiak. Zobaczcie, jak polska modelka wypadła przed obiektywem Nathaniela Goldberga. 

Magdalena Frąckowiak dopiero co zdobiła okładkę czerwcowego numeru Vogue China, a już pojawiła się w kolejnej sesji dla chińskiego wydania „biblii mody”. Polka, która razem z Kasią Struss trafiła ostatnio do rankingu „Industry Icons” portalu models.com, udowadnia, że w chwili obecnej w światowym modelingu „Magdalena” jest, póki co, tylko jedna.

 

Autorem najnowszego edytorialu z Magdą - „An Affair To Remember”, w którym Frąckowiak pozuje w towarzystwie Matthew Avedona, jest Nathaniel Goldberg. Francuski fotograf oraz stylistka i obecna szefowa działu mody Vogue China - Daniela Paudice, stworzyli wyjątkowy klimat nawiązujący (zwłaszcza jeśli chodzi o dobór projektów) do lat 70.. Inspiracją był tutaj również styl amerykańskiej aktorki Anjelici Huston, która właśnie w latach 70. uchodziła za jedną z najlepiej ubranych kobiet w Hollywood. Nie trudno doszukać się tutaj zatem ukochanych przez nią elementów garderoby – kapeluszy z wielkim rondem czy obszernych futrzanych okryć wierzchnich.  

 

Kadry uzupełniają również projekty z najświeższych kolekcji największych domów mody. Magdę możemy zobaczyć m.in. w fioletowym płaszczu od Dolce&Gabbana, sukniach Dolce&Gabbana, Valentino, Vionnet, Givenchy by Ricardo Tisci czy zwiewnym kombinezonie Emilio Pucci. Zaprezentowane sylwetki przepełnione są elegancją i kobiecością. Całość sprawia wrażenie, że sceny, które uchywcił dla nas Goldberg, historia już miała okazję nam już kiedyś zaserwować.

video

CHANEL CRUISE 2022/23

tagi: Vogue China | Nathaniel Goldberg | Matthew Avedon | Daniela Paudice | Magdalena Frąckowiak |

podobne artykuły