PL / EN
PATRYCJA GARDYGAJŁO W SESJI DLA WONDERLAND MAGAZINE KWIECIEŃ 2013

PATRYCJA GARDYGAJŁO W SESJI DLA WONDERLAND MAGAZINE KWIECIEŃ 2013

Zobaczcie kolejną sesję naszej rodaczki, Patrycji Gardygajło, która tym razem w czarno-białych ujęciach pojawiła się na łamach kwietniowego Wonderland Magazine.

W tym miesiącu redakcja amerykańskiego pisma Wonderland oszalała na punkcie polskich modelek. W najnowszym numerze magazynu na kwiecień 2013 pojawiła się cała plejada naszych rodaczek. Tuż obok Marii Loks, o której pisaliśmy tutaj, oraz Marty Dyks na łamach aktualnego wydania pojawiła się także Patrycja Gardygajło, osiągająca sukces za sukcesem. Jak widać, młode pokolenie polskich modelek za granicą, ma mocną pozycję.

 

„Same Old Chic, Different Day” tak zatytułowany został edytorial, w którym tym razem pojawiła się właśnie Patrycja. Na zdjęciach autorstwa Dima Hohlova widoczna jest gra czernią i bielą w stylizacjach, w którą wpasowała się uroda Polki o podobnych odcieniach. Na tle obdrapanej ściany, w ascetycznej estetyce modelka pozuje w kreacjach od największych domów mody m.in. Prady, Valentino czy Balmain, tworząc klimat retro elegancji.

 

Co myślicie o sesji?

video

CHANEL JESIEŃ ZIMA 2022/23

tagi: Patrycja Gardygajło | Wonderland Magazine | Dima Hohlov |

podobne artykuły