PL / EN
PARIS JACKSON NA OKŁADCE CR FASHION BOOK

PARIS JACKSON NA OKŁADCE CR FASHION BOOK

Czy wyznanie w trakcie wywiadu oznacza pójście w ślady ojca?

W trakcie 5 lat na stanowisku redaktor naczelnej wydawanego przez siebie magazynu Carine Roitfeld zdążyła dodać skrzydeł wielu młodym gwiazdom wyróżniając je okładkową sesją. W tej kwestii nic się nie zmieniło także teraz, prawie pól roku po rozstaniu z dotychczasowym wydawcą i współzałożycielem półrocznika Stephenem Ganem.

Naczelna, która w rozmowie z branżowym portalem Business of Fashion przyznaje, że przyczyną zmian była odmienna wizja magazynu, a także jej apatyt na więcej, tym razem w świetle fleszy stawia ulubienicę tabloidów, która nie przestaje ciekawić, podobnie jak jej zmarły przed 8 laty ojciec.

10 edycja CR Fashion Book, która ukaże się 2 marca br, dostępna będzie w dwóch wersjach. Pierwsza z nich przedstawia amerykańsko-somalijską modelkę Halimę Aden dumnie prezentującą się w hidżabie, w drugim wypadku zaś z okładki spogląda 18-letnia córka nieżyjącego króra popu, Paris Jackson. W tym numerze sportretowane zostały także m.in. Gigi Hadid, Bella Hadid i Lara Stone.

Do okładkowej sesji Paris sfotografowana została przez Mario Sorrenti w charakterystycznej dla fotografa manierze. Nasycone barwy i specyficzne świecenie plus stylizacja wykonana przez Carine Roitfeld i makijaż autorstwa Kanako Takase przedstawiają córkę Michaela Jacksona jako pewną siebie i znającą swą wartość młodą kobietę.

W wywiadzie dla magazynu młoda celebrytka przyznaje się do pójścia w ślady ojca wskazując, że tworzenie muzyki ma dla niej wymiar bardziej terapeutyczny, aniżeli ambicjonalny czy związany z chęcią zrobienia kariery.

Czy liberalne, nowoczesne podejście w połączeniu z twórczym potencjałem mają szansę uczynić Paris głosem pokolenia?

 

ZOBACZ TAKŻE: IT BAGS - MODA ULICZNA W TRAKCIE FASHION WEEK 2017

video

GABRIELLE CHANEL, THE PURSUIT OF PASSION

tagi: Paris Jackson | CR Fashion Book | Mario Sorrenti |

podobne artykuły