PL / EN
JIL SANDER – KAMPANIA WIOSNA LATO 2017

JIL SANDER – KAMPANIA WIOSNA LATO 2017

Natalie Westling w naturalnym ujęciu - piekne!

Od kilku lat kariera Natalie Westling to nieustające pasmo sukcesów. Odkąd w 2014 r. modelka otworzyła wiosenny pokaz Marca Jacobsa pojawiając się w nim na exclusive, a następnie wzięła udział w kampanii marki , a także – w tym samym roku – w kampanii Saint Laurent (szczegóły tutaj), lista realizacji z jej udziałem zdaje się nie mieć końca.

Kampania Jil Sander to mini-album prostych, czarno białych ujęć korespondujących z DNA marki. Utrzymane w surowej estetyce minimalistyczne fotografie autorstwa Willego Vanderperre ukazuję modelkę w trzech projektach z nowej kolekcji. Mocne, rozbudowane ramiona zostają zmiękczone dzięki zestawieniu z dziewczęcą urodą modelki i charakterystyczną burzą rudych loków. Całości dopełnia portret Tillmanna Meistera zapowiadający wiosenno-letnią linię dla mężczyzn.

Stylizacją sesji zajął się Olivier Rizzo, make up wykonała Lynsey Alexander, zaś za kreatywną stronę sesji odpowiedzialny był David James – branżowy autorytet w swojej dziedzinie, mogący się pochwalić współpracą z licznymi magazynami i największymi nazwiskami jeśli chodzi o fotografię mody przy realizacjach dla najznakomitszych domów mody, m.in. Dior, McQueen czy Prada. 

ZOBACZ TEŻ: ACNE – KAMPANIA WIOSNA LATO 2017

Pamiętacie show Jil Sander na sezon wiosna lato 2017?

 

 

video

GUCCI LINK TO LOVE

tagi: Natalie Westling | Jil Sander | wiosna lato 2017 |

podobne artykuły