Logotyp serwisu lamode.info
OYSHO – KAMPANIA JESIEŃ ZIMA 2016/17

OYSHO – KAMPANIA JESIEŃ ZIMA 2016/17

Zmysłowe sesja i video oraz nowe projekty marki – musicie to zobaczyć!

Oysho prezentuje najnowszą kampanię bielizny na sezon jesień zima 2016/17. Realizacja i projekty robią wrażenie – sprawdźcie!

 

Ambasadorką kolekcji została topmodelka Aymeline Valade, którą w swoim obiektywie uchwycił fotograf Thomas Lohr. Atletyczna i surowa uroda Francuzki stała się doskonałym kontrapunktem dla niezwykle kobiecej jesienno-zimowej linii hiszpańskiej marki. Naturalny urok i zmysłowy seksapil zostaję jeszcze podkreślone przez tło, jakim stało się nostalgiczne wnętrze na przedmieściach Londynu, gdzie promienie słońca były jedynym rekwizytem interpretującym proponowane przez Oysho tendencje na nowy sezon.

 

Sama kolekcja to przewaga klasyki, która z wdziękiem eksponuje kobiecą sylwetkę. Projektanci hiszpańskiej marki lansują trójkątne biustonosze, body z wycięciami, ponadczasowe kroje fig i bieliznę nocną, a wśród wiodących trendów znalazły się wysokie stany, koronki oraz transparentność. Wśród nowych propozycji to czerń gra główną rolę, jednak pojawiły się także popularne obecnie palety nude, ale i bordowy, granatowy czy szary niebieski.

 

Mówimy wielkie TAK i kolekcji, i sesji, i filmowi – a jak Wy oceniacie kolejny sezon w interpretacji Oysho? 

 

tagi: Oysho | kampania | jesień zima 2016 | Aymeline Valade | bielizna |

podobne artykuły