PL / EN
SOLAR – KAMPANIA JESIEŃ ZIMA 2016/17

SOLAR – KAMPANIA JESIEŃ ZIMA 2016/17

Poznajcie nową ambasadorkę polskiej marki!

Solar Company prezentuje swoją najnowszą kampanię na sezon jesień zima 2016/17. Sprawdźcie, co tym razem przygotowali twórcy polskiej marki!

 

Najnowsza kampania Solar przenosi nas w stylową podróż szlakiem historii sztuki i mody” – czytamy w informacji prasowej. Podróż tę mamy okazję odbyć wraz z Sashą Antonowskaią z MODEL PLUS, która została ambasadorką jesienno-zimowej kolekcji jako wielbicielka elegancji z nutą retro. Modelkę sfotografował Adam Pluciński, który już po raz trzeci współpracuje z rodzimą firmą. „Z Adamem pracujemy od kilku sezonów i świetnie się rozumiemy – w jego zdjęciach zawiera się wszystko, co chcemy przekazać naszym klientkom: kobiece piękno, ubrania, które łączą w sobie wygodę i elegancję oraz detale i faktury nadające kolekcji niepowtarzalny charakter. Myślę, że najnowsza kampania jest najlepszym potwierdzeniem efektywności naszej współpracy” – powiedziała Aleksandra Danel, Wiceprezes Zarządu Solar Company S.A.  

 

Stylizacją sesji wizerunkowej zajęła się Zuzanna Kuczyńska, która postawiła na klasyczną elegancję, ale z twistem – uwagę przyciągają połączenia lekkości z ciężkością (np. zwiewna spódnica z oversizowym swetrem), nagromadzenie różnych deseni (chociażby mariaż kropek z paskami), warstwowości oraz ciekawa gra kolorów w obrębie palety szarości. Szykowny makijaż Sashy to efekt pracy Wilsona, a perfekcyjne, swobodne fale to zasługa stylisty fryzur Michała Bieleckiego. Nad całością projektu czuwała z kolei agencja kreatywna Futu.

 

Autorzy kampanii po raz kolejny postawili na portrety i konstastowe zestawienia – obok czarno-białych, głównie skupionych na twarzy modelki fotografiach, pojawiły się także kolorowe zdjęcia, ukazujące w większości całą sylwetkę, aby w pełni zaprezentować nową kolekcję. Charakterystyczna gra świateł eksponująca tekstury i wykończenia linii Solar nawiązuje do formy mebli, które pełnią w kampanii funkcję dyskretnego tła. Warto dodać, że wśród wykorzystanych w scenografii projektów znalazła się perełka Bauhasu – słynne biurko Thonet S 285. Równie istotnym zabiegiem były tu płaszczyzny w głębokich szlachetnych kolorach – ciemnego wina oraz butelkowej zieleni, które budują atmosferę intymności i tajemniczości.

 

Oglądamy nową kampanię Solar i nie możemy doczekać się kolejnego sezonu, a Wy?

ZOBACZ TEŻ: MODA ULICZNA Z SOLAR WIOSNA LATO 2017

video

DOLCE & GABBANA WIOSNA LATO 2019

tagi: kampania | jesień zima 2016 | Solar |

podobne artykuły