PL / EN
KASIA STRUSS TWARZĄ SIMPLE CP

KASIA STRUSS TWARZĄ SIMPLE CP

Zobaczcie jesienno-zimową kampanię polskiej marki!

Simple CP lansuje na tegoroczne jesień i zimę kolekcję Lady Galaxy. W futurystyczną damę wciela się topmodelka Kasia Struss.

 

Polska marka przy swoich sesjach wizerunkowych zawsze stawia na rodzime gwiazdy modelingu. Z Simple CP współpracowały już JAC Jagaciak, Zuzanna Bijoch, Maja Salamon, Magdalena Jasek, Charlotte Tomaszewska, Daga Ziober i Marta Dyks. Tym razem do wspólnego projektu twórcy firmy zaprosili kolejną ikonę – Kasię Struss. Polka wciela się w rolę współczesnej, odważnej kobiety o ściśle zdefiniowanym stylu, często opartym na kontrastach, a w anturażu futurystycznej, niemal kosmicznej scenografii sfotografował ją Mateusz Stankiewicz.

 

Weronika Pietras, dyrektor kreatywna marki, tworząc Lady Galaxy na sezon jesień zima 2016/17, inspirowała się obrazem współczesnej kobiety zestawionym z fascynacją kosmosem i technologią. Nowa kolekcja dzieli się na dwie linie, które się wzajemnie uzupełniają. W pierwszej części znajdują się dopasowane spódnice i sukienki oraz szerokie spodnie. Ubrania wykonane są z metalicznych tkanin i mimo odniesień do klasycznej prostoty, pojawia się wiele zaskakujących detali: transparentne elementy, koronkowe siatki, kryształowe aplikacje, błyszczące naszywki czy lampasy. Dopełnieniem kolekcji jest druga linia, w której dominują okrycia wierzchnie: oversizowe płaszcze i swetry, kurtki oraz kamizelki. Projektantka nawiązała tu do stylu lat 80.: długości maxi, szerokie klapy, charakterystyczne, przeskalowane ramiona czy sztuczne futra. Wśród uzupełniających stylizacje dodatków można wymienić skórzane nerki, szelki, eleganckie plecaki, kozaki za kolano, glamrockowe botki oraz ozdobne sneakersy, a także czapki z woalką.

 

Mocna kolekcja, odważna kampania, charakterna kobieca sylwetka – to lubimy!

Wyświetl ten post na Instagramie

Post udostępniony przez Agata Tanter (@agatatanter)

video

CHANEL HAUTE COUTURE WIOSNA 2022

tagi: Simple CP | Kasia Struss | kampania | jesień zima 2016 |

podobne artykuły