PL / EN
COS – KAMPANIA JESIEŃ ZIMA 2016

COS – KAMPANIA JESIEŃ ZIMA 2016

Moda porusza koncept „nowej natury” – poznajcie szczegóły!

Marka COS czerpie inspiracje z natury i prezentuje kampanię na sezon jesień zima 2016. Poznajcie szczegóły!

 

Autorem zdjęć do sesji wizerunkowej szwedzkiej marki jest stale współpracujący z firmą fotograf – Karim Sadli. Głównymi bohaterami kampanii zostali modele Vanessa Axente i Mathias Auridsen, których wystylizował Jonathan Kaye. Twórcy projektu poruszają w nowym sezonie koncept „New Nature” czerpiąc inspiracje z natury oraz ekosystemów. Odniesienia te widoczne są już na pierwszy rzut oka za sprawą wyboru miejsca sesji – oszczędnego, a jednocześnie klimatycznego krajobrazu Norfolk w Wielkiej Brytanii.

 

Funkcjonalność to drugie imię marki COS, dlatego nie mogło tej wartości zabraknąć i w nadchodzącym sezonie. Projektanci ulubionego brandu redaktorek mody postanowili tym razem połączyć ową funkcjonalność z „codzienną dekadencją”. Jesienno-zimowa linia inspirowana jest intensywnymi barwami zaczerpniętymi z twórczości artystki Lynette Yiadom Boakye, dlatego w salonach znajdziemy niebawem odzież i dodatki w kolorach ciemnego granatu, intensywnego niebieskiego, ochry, burgundu i leśnej zieleni. W damskiej kolekcji znajdą się klasyczne formy w nowej odsłonie pod postacią nieregularnych i zaskakujących krojów. Z kolei męska linia opierać się będzie na warstwowościach i modularności.

 

COS udowadnia rok po roku, że nie trzeba budować swoich komunikacji wizerunkowej oraz wizji projektowania na wydumanych fajerwerkach i taniej sensacji, aby zyskać rzesze fanów na całym świecie. My po raz kolejny jesteśmy na tak!

video

TOM FORD WIOSNA LATO 2019

tagi: kampania | jesień zima 2016 | COS |

podobne artykuły