PL / EN
OTWARCIE BUTIKU MINT GREY

OTWARCIE BUTIKU MINT GREY

To miejsce po prostu trzeba odwiedzić!

W połowie października odbyło się uroczyste otwarcie nowej odsłony flagowego butiku Mint Grey. Wydarzenie zostało połączone z wernisażem Ivy Białopiotrowicz i premierą jej najnowszej kolekcji – „Touch of Gold”.

 

Butik Mint Grey przy ulicy Kopernika w Warszawie to pierwszy stacjonarny sklep marki otwarty w 2012 roku. Obecnie został przearanżowany i zyskał większą powierzchnię (teraz to ponad 300 m2!), a całość wnętrza ma odzwierciedlać prawdziwy amerykański dom. Magda Zajączkowska, założycielka i art director firmy stworzyła aranżacje sypialni, jadalni, łazienki czy salonu w różnych odsłonach amerykańskiej klasyki – od nadmorskiego stylu Hampton, po styl nowojorski z nutą eklektyzmu. Jedną z najbardziej efektownych stylizacji, która zgodnie była faworytem wszystkich gości, jest kasetonowa ściana ze złotymi kinkietami, obrazem „Emerald” i lustrzaną konsolą.

 

Dopełnieniem aranżacji wnętrz stały się prace Ivy Białopiotrowicz, którą Magda wypatrzyła na Instagramie. Kolekcja „Touch of Gold” specjalnie stworzona dla Mint Grey to pastelowa paleta kolorów i abstrakcyjne kompozycje, ale motywem przewodnim zostały złote ptaki wykonane z 23-karatowego złota płatkowego.  

 

Wszystkie obrazy oraz produkty z oferty Mint Grey dostępne są na www.mintgrey.pl oraz w butikach stacjonarnych w Warszawie – przy ul. Kopernika 8/18 i Makolągwy 21. Na wyjątkowe zakupy i w poszukiwaniu inspiracji – Mint Grey to miejsce, które po prostu trzeba odwiedzić!

Wyświetl ten post na Instagramie

Post udostępniony przez LAMODE.INFO (@lamodeinfo)

video

TOMASZ OSSOLIŃSKI WIOSNA 2022

tagi: Mint Grey | design | sztuka | Iva Białopiotrowicz |

podobne artykuły